2015 Tığ Oyası Örnekleri

2015 Tığ Oyası Örnekleri

Tığ Oyası Örnekleri

Kadınların gözde dikişlerinden biriside kuşkusuz tığ oyası örnekleridir. Bilindiği gibi çok fazla emek ve zaman isteyen bir örgü şekli olduğu için değeri oldukça fazladır. Çoğu anne kızının çeyizine veya bir dostuna hediye etmek için tığ oyası yapmak ister. Bazıları da ticari olarak şatışını yapmaktadır. Ancak artık eskisi gibi düz renkler yerine biraz daha insanın içini kıpır kıpır yapacak renkler tercih ediliyor. Bu renkleri belirlemek aslında işin zor kısımlarından birisidir. Bu sebeple trend renkleri yılın modasına göre seçmek daha doğru olacaktır.

Tığ oyası örneklerinin sayısı yüzlerce. Bu kadar model arasından beğenebilmek 2. zor kısım olarak görünüyor. Çünkü tığ oyası havlu, tığ oyası tülbent, tığ oyası mendil kenarı gibi bir çok kategoride olduğu için bu örnekler doğru seçimi yapabilmek biraz zorlaşıyor. İnternette araştırdığınız zaman tığ oyası örnekleri ve yapılışı hakkında birçok döküman mevcut. Bizde sizin için bu araştırmaları yaptık ve birbirinden güzel yeni tığ oyası örneklerini bir araya getirdik. Aşağıdaki modelleri evinizde çok rahat bir şekilde yapabilir ve beğendiğiniz modelleri beğendiğiniz renklerle değiştirerek veya üzerlerine bir kaç ufak değişiklik yaparak kendi modellerinizi oluşturabilirsiniz.

Tığ Oyası Örnekleri

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Şömen Dantel Modelleri Yeni başlıklı konuda; dantel şömen tablosu, şömen dantel modelleri ve şömen tablo örnekleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.