Aktif Moda

2020 – 2021 Erkek Güneş Gözlükleri

2020 – 2021 Erkek Güneş Gözlükleri

Güneş gözlükleri havaların ısınmasıyla son zamanlarda artık daha çok ortaya çıkmaya başladı. Nisan ayının gelmesiyle birlikte güneş artık iyice yüzünü gösterdi. Bu nedenle gözleri zararlı ışınlardan ve fazla ışıktan korumak amaçlı güneş gözlüğü kullanımı önemlidir. Erkeklerde de kadınlarda da farklı birçok güneş gözlüğü modeli bulunur. Yüz ve göze uyan modelleri bulmak önemlidir. Ayrıca güneş gözlüğü seçiminde ucuza ve kolaya kaçılmamalıdır. Özellikle numaralı gözlük kullananların bir uzman kontrolü altında güneş gözlüğü almaları tavsiye edilir. 2020 – 2021 Erkek Güneş Gözlükleri aynalı camlardan klasik kemik modele kadar birçok çeşidi içinde barındırıyor.

2020– 2021 Erkek Güneş Gözlükleri modelleri arasında en çok dikkat çekenler arasında renkli camlar yerine klasik siyah camların olduğu modeller geliyor. Bu tarz modeller erkeklerde daha çok kullanıldığından renkli camlara göre klasik tercih ediliyor.

Aviator (Havacı) Güneş Gözlükleri

Aviator model güneş gözlükleri Kuzey Amerika’daki en popüler gözlüklerdir. Aslında bu tarz güneş gözlükleri 1939 yılında piyasaya sürülmüştür. Aviator gözlükler ilk olarak uçuş sırasında pilotların gözlerini korumak için yapılmaya başlanmıştır. Bu nedenle diğer ismi havacı olarak bilinir. Havacı yani Avaitor güneş gözlükleri hala erkeklerin yaygınca kullandığı güneş gözlüğü modeli olarak varlığını sürdürüyor. Birçok ünlü erkek ve modayı takip eden bayanlar için tarafından üretilen Aviator güneş gözlükleri unisex olduğu için bayanlar tarafından da kullanılmaktadır.

Spor Güneş Gözlükleri

Spor güneş gölükleri her zaman olduğu gibi 2020 – 2021 yaz sezonunda da en çok tercih edilen modellerden olacak. Gözlerin güneş ışınlarından koruması için en ideal güneş gözlüğü modellerinden biri spor güneş gözlükleridir. Oakley, Amerika Birleşik Devletleri’nde en popüler spor güneş gözlüğü markalarından birisidir. Bu marka aynı zamanda spor şemsiyeleri ve kayakçılar içinde gözlükler yapmaktadır.

Titanyum Güneş Gözlükleri

Titanyum güneş gözlükleri günümüzde hala erkekler için şık bir aksesuar olmaya devam etmektedir. Titanyum gözlüklerin dayanıklı ve hafif olma gibi özellikleri, onları satın almak için daha cazip kılmaktadır. 2018 – 2019 yaz sezonunda da bu modellerin ön panda olduğunu görmek mümkün.

 

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz 2020 Ceket Modelleri başlıklı konuda; 2020 Bayan Ceketleri, 2020 Ceket Modası ve Ceket Modelleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof