Aktif Moda

2020 Abiye Elbise Modelleri

05.03.2020
1.600
2020 Abiye Elbise Modelleri

Düğün, nişan, davet, balo, mezuniyet ve daha bir çok yerde genellikle abiye elbiseler tercih edilir. Hem şık hem zarif hem de kendinize uygun abiye elbiseyi bulmak her zaman pek de kolay değildir. 2020 Abiye Elbise Modelleri bu seneki abiye tarzınızı belirlemenizde sizlere yardımcı olabilir.

Abiye elbiselerde dikkat edilmesi gereken en önemli nokta kendinizi rahat hissetmeniz ve bunun yanında tabi ki güzel ve şık görünüyor olmanız. 2020 Abiye Elbise Modelleri nde omuzları açık elbiseler dikkat çekiyor. Aynı zamanda tek omuz üzerinde hafif güpür detayları bulunan elbiseler de oldukça ön planda. Bunun yanında straplez tek renk ve hemen altında yine aynı renk kemer ile tamamlanmış uzun abiye elbiseler 2020’in gözdelerinden.

2020 Abiye Elbise Modelleri

Bu sene genellikle uzun ve tek renk abiyeler ön planda. Tek renge ek olarak etek kısımlarında bazı küçük desenler veya detaylar ya da güpür veya işlemeler olan elbiseler de tercih ediliyor. Tüller ve şifonlarla kaplanmış tek renk elbiseler de kullanarak kendi modanızı yaratmanız elbette mümkün.

2020 Abiye Elbise Modelleri renklerine bakacak olursak hem baharın cıvıltısını hatırlatan canlı kırmızı, mavi gibi renkler, hem de bunların yanında asilliği temsil eden siyah ve toprak renkleri oldukça moda. Yani aslında bu senenin modasını belirlemek sizin elinizde diyebiliriz. Renk seçeneği oldukça fazlayken desen ve işleme konusunda daha hafif ve naif davranmanız sizin için iyi bir tercih olacaktır. Bu seçeneklerin yanında dar, omuzları açık ve balık kesim elbiselerde de düz ve tek renk kullanarak davetlerde şıklığınızla göz kamaştırabilirsiniz.

Tüm bu alışılmış elbiseler dışında pantolon abiyeler de dikkat çeken parçalardan. Siyah ve toprak renkleri genelde pantolon abiyelerde bu sene daha çok tercih ediliyor. Pantolon abiye kullanarak hem şıklığı hem de rahatlığı yakalamanız daha kolay olacaktır.

İşlemeler ve güpür detaylarının hafif kullanılmasıyla elde edilen hareketliliğe boncuklar da ekleniyor. Daha çok göğüs veya etek kısımlarda kullanılan boncuklar açık tonlardaki elbiselerin daha şık ve göz kamaştırıcı görünmesine olanak sağlıyor.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz 2020 Şapka Modelleri başlıklı konuda; 2020 Tercih Edilen Şapkalar, Kış Şapka Modelleri ve Şapka Modası hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof