Aktif Moda

2020 Balık Gelinlik Modelleri

01.03.2020
1.874
2020 Balık Gelinlik Modelleri

Her genç kızın hayalinde gelinlik giymek vardır. Hayatının beyaz atlı prensini bulup onunla yuva kurmak ister. Bunu da düğün olarak bilinen şanlı bir törenle kutlar. Bu törende en dikkat çeken düğün sahibi olan gelin ve damattır. Gelin beyaz gelinliği ile göz kamaştırıcı olmayı ister. Bu göz kamaştırıcı güzelliği sağlayan gelinliklerde balık model oldukça tercih edilmeye başlanmış ve bu model üzerinde sürekli farklılıklar ve yeni detaylar yapılmaya başlamıştır. 2020 Balık Modelleri ne bakınca bile birçok fazla modelin olduğunu ve seçmekte çok zorlanacağınızı fark edeceksiniz.

2020 Balık Gelinlik Modelleri nde tüller dikkat çekiyor. Gelinliğin kuyruk kısmında yani o balığın kuyruğunda tüllere yer verilerek hem bir miktar kabarıklık elde edilmiş oluyor hem de uçuş uçuş bir görüntü elde edilmesi sağlanıyor.

2020 Balık Gelinlik Modelleri

Balık model gelinlikler uzun boylu gelin adayları için oldukça güzel bir tercih olacaktır. Bu modeli tercih eden hanımlar kullanırken de dikkatli olmalıdır. Çünkü saç ve ayakkabı modeli bu gelinlik modelinde çok büyük önem taşır. Eğer doğru ayakkabı ve saç modelini yakalarsanız kısa boylu da olsanız balık model gelinlik tercih ederek kendinizi gayet modern ve şık bir gelin haline getirebilirsiniz. Eğer geniş kalçalı bir gelin adayıysanız balık model tercih etmemeniz tavsiye edilir. Ancak yine de tercih etmeniz gerekiyorsa veya istiyorsanız balık kısmının daha alttan başladığı bir modeli seçmeniz sizin için daha sağlıklı olacaktır.

Büyük göğüslü gelin adayları ise balık model gelinlik tercih ederken straplez modellerden kaçınırlarsa onlar için daha şık bir görüntü sağlamak mümkün olur. Eğer göğüslerinizi küçük ve kendinizi de zayıf buluyorsanız göğüs kısmı tüy veya tül detaylı bir model seçebilirsiniz.

Balık model gelinlikler a kesim gelinlikler gibi her vücut tipi ve her fiziğe uygun olmadığından seçerken dikkatli olunmalıdır. Çünkü istediğiniz görüntüyü elde etmeniz mümkün olmayabilir. Eğer kum saatini andıran bir fiziğe sahipseniz balık model gelinlikler sizin için biçilmiş kaftandır. İnce bel, geniş omuz ve orantılı kalçalara sahip bayanlar bu modeli rahatlıkla tercih edebilir.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz 2020 Gelinlik Modelleri başlıklı konuda; En Çok Tercih Edilen Gelinlik Modelleri, En Çok Tercih Edilen Gelinlikler ve Gelinlik Modası hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof