2018 Dantelli Gelinlik Modelleri

2018 Dantelli Gelinlik Modelleri

2018 Dantelli Gelinlik Modelleri

Gelinlik modelleri günden güne artıyor. Bu nedenle gelin adaylarının gelinlik seçerken kararsız kalmaları artık neredeyse alışıldık bir duruma döndü. Gelinlikler detaylara ve dantellere verdiği ağırlıklar sayesinde aslında hem birbirine benziyor hem de birbirinden çok farklı. Bu nedenle de gelin adayları karar vermede oldukça zorlanıyor. Dantelli gelinlikler son zamanlarda oldukça fazla moda haline geldi. Gelinliğin türü ne olursa olsun ister prenses model ister balık model fark etmiyor, dantel her modelde kullanılıyor. 2018 Dantelli Gelinlik Modelleri hemen hemen her tür gelinlik türünden modelleri bünyesinde barındırıyor.

2018 Dantelli Gelinlik Modelleri ne göz attığınız zaman özellikle Fransız güpürünün geçtiğimiz senelerde olduğu gibi bu sene de bizleri bırakmadığını göreceksiniz. Dantel detayları bu sene hemen hemen her gelinlikte rastlayacağınız bir detay olacak. Bu nedenle de oldukça fazla tercih edilecek.

Dantelli gelinlik modelleri diğer gelinliklere nazaran biraz daha ağır ve gösterişli bir havaya sahip olduğu için gelin adayları gelinlik seçimlerinde dantel detaylarına yer vermek istiyor. Gecenin en önemli kişisi evlenen çiftler olduğu için gelinliklerin de göz kamaştırıcı güzellikte olması bekleniyor. Bunu sağlayabilecek detaylara sahip gelinlikler de doğal olarak dantelli gelinlikler oluyor.

Dantel ve küçük incilerle süslü gelinlikler daha çok büyük ve görkemli düğün salonlarında olacak düğünler için tercih edilmelidir. Aksi takdirde göz kamaştırmak yerine göz yoran bir gelin adayı da olabilme ihtimaliniz var. Bu nedenle de gelinlik seçimlerinizde de düğün mekanınıza ve konseptinize dikkat etmeniz damat adayının da takımının uyumlu olmasına özen göstermeniz gerekiyor.

Dantelli gelinlikler genellikle vintage havası olan konseptlere eski bir yapı olup restore edilerek düğün salonu olan mekanlarda kullanılarak daha hoş bir görüntü sergilerken, dantel detaylarını az tutup daha sade modelde bir gelinlikle kır düğünlerini de size hayran bırakmanız mümkün. Bu nedenle dantelli gelinlik kullanırken dantelin model üzerindeki yoğunluğunu da göz önüne alarak tercih yapmanızı öneririz. Dantellerin gelinliğinizi biraz daha ağırlaştıracağını da belirtmeliyiz. Çünkü düğün gecesi boyunca bir miktar yorulabilirsiniz.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz 2018 Yeni Nişanlık Modelleri başlıklı konuda; 2018 Nişanlık Elbiseler, 2018 Yeni Nişanlık Modelleri ve Nişanlık Elbise Modelleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.