Aktif Moda

2018 Diz Üstü Çizme Modelleri

27.02.2018
567
2018 Diz Üstü Çizme Modelleri

2018 Diz Üstü Çizme Modelleri

Havalar her ne kadar ısınmaya başlasa da hala şubat ayındayız ve hala ara ara yağışlar oluyor. Bu nedenle de henüz bot ve çizmeleri raflara kaldırmakta çekimserliğimiz devam ediyor ve onları kışlıkların arasına koyamayıp ayakkabılıkta bekletmeye devam ediyoruz. Soğuk havalarda tercih edilebilecek en şık ve güzel parçalardan olan 2018 Diz Üstü Çizme Modelleri bu sene oldukça beğenilen tarzda olduğu için göz kamaştırıyor.

2018 Diz Üstü Çizme Modelleri nde bu sene parlak, altın sarısı çorap rahatlığında, büzgülü gibi birçok model var. Jakarlı çizmeler de tabi ön planda. Bu sene büzgülü olup çorap rahatlığında e görünümünde olan kumaş görüntüsüne sahip çizmeler oldukça ilgi görüyor. Onun dışında topuklu ve süet çizmeler uzun zamandan beri moda olmasına rağmen mağazza vitrinlerindeki yerini ve önemini korumaya devam ediyor. Dizüstü çizmeleri kombinlemek oldukça kolay olduğundan aslında bir nevi bizler için kurtarıcı parçalardan da bir, de olabiliyor. Tabi gidilecek yere göre bu değişiyor. Ama uzun kazaklarla kombinleyeceğiniz bir diz üstü çizme sizi iki parçayla şık bir görüntüye kavuşturabilir.

Diz üstü çizme seçimlerinizde en önemli noktalardan biri de rahat etmeniz. Eğer sürekli kullanacağınız ve birçok kıyafetle kombinleyeceğiniz düşüncesi kafanızda varsa o zaman kesinlikle topuklu olmayan çizmelerden tercih etmelisiniz. Topuklu çizmeler genelde diz üstü çizmelerde özellikle, ince topuk olarak tasarlanır bu nedenle belirli bir süreden sonra ayak sağlığınız için önerilmez.

Diz üstü çizme kombinlerini daha çok elbise ve eteklerle yapmanız sizi daha şık ve modern gösterecektir. Etek ile yapacağınız kombinlerde dikkat edilmesi gereken en önemli nokta etek byunuzdur. Kısa veya mini etek tercihlerinizde diz üstü çizme kullanmak sizi hem şık hem de modern bir havaya sokabilir ama uzun eteklerle giyeceğiniz diz üstü çizmeler, çizmelerin tüm çekiciliğini yok eder.

Diz üstü çizmelerinizi pantolonlarla kombinlemek istediğinizde seçmeniz gereken pantolon skinny dar paça ir model olmak zorunda veya tayt ile de aynı kombini yapmanız mümkün. Diz üstü çizmelerle kombinleyeceğiniz palto ve kabanlarınızı da çizmelerin çekiciliğini kaybetmemesi için kısa tercih ederseniz oldukça şık bir görüntü elde edersiniz.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz 2018 Sokak Modası Kopenhag Moda Haftası               başlıklı konuda; 2018 Sokak Modası, 2018 Sokak Modası Kopenhag Moda Haftası ve Sokak Modası hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof