Aktif Moda

2020 En Tarz Kombinler

2020 En Tarz Kombinler

2020 En Tarz Kombinler

Bahar aylarına geldik ve artık yaz ayları yaklaşıyor, bununla birlikte 2020 En Tarz Kombinler merak ediliyor. Soğuk kış günleri geride kaldığı için artık gardırobunuzu yenilemenin de zamanı geliyor. Dolabınızdaki kalın kazaklar, montlar, kabanlar, eldivenler, şapkalar o yer kaplayan ve iç karartıcı karanlıktan kurtulma vakti geldi.

2020 En Tarz Kombinler gardırobunuzu rahatlatmaya ve onu cıvıl cıvıl bir hale getirmeye geliyor. Bu yüzden ufaktan kışlıkları kaldırmaya başlayın. 2020 yaz sezonunda hangi renklerin popüler olacağı ve tercih edileceği çok merak ediliyor. Parlak, canlı, cıvıl cıvıl ve karışık renklerin yanında pastel tonlar da elbette var.

Yaz aylarında bu sene dantelli elbiseler çok fazla karşınıza çıkacak. Zaten dantel detayı uzun süredir hayatımızda olduğu için bu sene de yaz sezonunda bizimle olmaya devam edecek. 2 parça halindeki elbiselerde alt ve üst parçalarda dantel detayları kullanarak dantel yoğunluğu sağlanmış modeller daha çok nüde tonlarda olacak.

Yaz aylarında sizi ferah hissettirecek diğer bir detay da püfür püfür hissetmenizi sağlayacak olan beyaz elbiseler. Beyaz her yaz olduğu gibi bu yaz da en popüler renk olacak. Güneşi yansıtıp ferah olmanızı sağlayan beyaz, hemen hemen her kıyafette karşınıza çıkabilir.

Bu yaz şeritler ve ince çizgiler de tercih edilen bir başka detay olacak. Özellikle aksesuarlarda ve tişörtlerde çok sık rastlayacağınız şerit detayların eğer giyimde kullanacaksanız daha çok dikey olarak tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Açık renkli blazerlar yine kombinlerinizi tamamlayacak güzel parçalardan olmaya bu yaz da devam ediyor. Omzu açık elbise, bluz ve tulumlar bu senenin hitlerinden. Omuz, boyun ve bacak bu sene odak noktası. Bu nedenle mini omzu açık elbiseler, tek omzu açık asimetrik kesimli kıyafetler, mini kot şortlar tercih edebilirsiniz.

Gri ve beyaz kombinleri de oldukça fazla tercih edilecek başka renk kombinlerinden biri. Beyaz pantolon kot şortlar ve elbiselerle kombinleyebileceğiniz, salaş tişörtler ve gri aksesualrar kullanarak bu renk uyumunu siz de yakalayabilirsibiz. Canlı renklerdeki salaş tişörtlerinizi ise yine kot pantolon ve şortlarla kombinlemek sizin elinizde.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz 2020 İlkbahar - Yaz Makyaj Trendleri ve İpuçları başlıklı konuda; aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof