2018 Erkek Mayo Modelleri

2018 Erkek Mayo Modelleri

2018 Erkek Mayo Modelleri renkli ve bol desenli modellerle bu yaz için hazır bulunuyor. Farklı modellerin ve desenlerin yer aldığı 2018 Erkek Mayo Modelleri her erkeğin zevkine ve cebine hitap edebiliyor. Yaz aylarına girilmiş olan şu günlerde deniz tatili yapmak isteyenler için mayo önerilerimiz var. Hala mayolar hazırlanmadıysa bu önerileri dikkate almakta yarar var. Erkeklerde mayo seçimi kadınlarınkine göre daha basit dursa da asalında onların da seçim yapma olanakları çok fazla olduğu için karar verme aşaması sıkıntılı olabiliyor. Bu nedenle öncelikle mayo modellerin inceleyip kafada bazı şeyleri oturtmak gerekir. Örneğin en azından mayonun rengine karar verilebilir.

2018 Erkek Mayo Modelleri nde renkler de değişkenlik gösteriyor. Ancak yaz olduğu için canlı renkler ön planda. Mavi, turkuaz, turuncu ve yeşil tonları 20018 yaz sezonunun en çokkulanılan renkleri arasında yer alıyor. Bunların dışında yine plaj ve kumsal desenli, balık, deniz kabuğu, midye veya bu tarz baskılara sahip şortlar da dikkat çeken modeller arasında yer alıyor.

Mayo Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kısa boylu erkekler için mayo seçimi çok daha önemlidir. Kısa boylu erkeklerin kesinlikle uzun şortları tercih etmemeleri hatta onlardan uzak durmaları gerekir. Kısa boylu erkekler uzun şort kullandıklarında bu onları daha da kısa gösterecektir. Bunun yerine kısa ve hafif bol modeller kullanılmalıdır. Bu tercih olduğunuzdan uzun görünmenize de yardımcı olacaktır. Yine renk seçimi oldukça önemli olan durumlardan biridir kısa boylu erkekler için de uzun boylu erkekler için de bu önemli bir noktadır.

Koyu ya da esmer ten rengine sahip beylerin canlı renkler tercih etmesi hem mayoyu hem de kendilerini daha ön plana çıkaracaktır. Uzun boylu erkekler için ise uzun şortlar tercih etmek daha uygundur. Diz hizasına yaklaşan ve kalça kısmı dar olup bacak kısmı geniş şortlar uzun boylu erkekler için çok uygundur. Kısa şort da tercih edebilirler. Ancak kısa şortlar boylarını daha da uzun gösterecek ve vücutlarında küçük duracağından pek fazla önerilmez.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz 2018 Yaz Erkek Parfümleri başlıklı konuda; 2018 Erkek Kokuları, 2018 Erkek Parfümleri ve 2018 Yaz Erkek Parfümleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.