Aktif Moda

2020 Erkek Saç Modelleri

2020 Erkek Saç Modelleri

2020 Erkek Saç Modelleri

Sezon değişti ve herkes farklı şeyler denemek istiyor. Mevsimlerin de değişmesiyle artık insanlar kendilerinde bir farklılık yaratmak istiyor. Bu farklılık genellikle saçlarla ilgili oluyor. Kadınlar da bazı durumlarda saçlarından yenilenmeye başlarlar. Aynı durum aslında erkekler için de geçerlidir. 2020 Erkek Saç Modelleri genellikle her tarzı içinde barındırdığından seçim yapmak konusunda kararsız kalabilirsiniz. Ancak yine de dikkat etmeniz gereken bazı durumlar var.

2020 Erkek Saç Modelleri genellikle kısa saçlı beylere uygun diyebiliriz. Ama önce dikkat etmeniz gerekenlere bir göz atalım. Öncelikle saç veya yüz kusurlarınızı ortaya çıkaran modellerden uzak durmanız gerekiyor. Bu nedenle de yüz yapınıza göre saç modeli belirlemelisiniz. Bunun dışında boyunuzun ve giyim tarzınızın da saç modelinizde etkisi vardır. Bunları da göz ardı etmemeniz gerekiyor. En önemlilerden biri de saç tipinize uygun sakal tarzınızı belirlemeniz gerekiyor.

Kısa ve dağınık saç modelleri birçok erkeğinde tercih ettiği modeller arasında olup oldukça beğenilen bir tarzdır. Yan tarafları daha kısa bırakıp üst tarafı da onlara nazaran daha uzun bıraktığınızda enerjik bir yapı yakalayarak yaza güzel bir giriş yapabilirsiniz.

Yandan izli kısa saç modelleri de bu seneki diğer kısa saç modellerinden biri. Küt bir şekilde izli saç modelini seçerek çekici olmayı tercih edebilirsiniz. Farklı bir tarz yaratacak bu modeli kuaförünüzden isteyebilirsiniz.

Sakalla bağımsız saç modelleri ise genellikle çok kısa saç modellerinde görülen bir saç kesim tarzıdır. Sakallardan bağımsız başlayan saç daha çok üst tarafta birikmiştir. Aslında biraz marjinal olan bu model arklı bir değişim isteyen beylerin tercih edebileceği bir model olarak gösterilebilir.

Üstten hacimli kısa saç modellerini de arkaya doğru taranmış hacimli ve dolgun bir görünüm elde etmek için kullanabilirsiniz. Bu tarz saç modellerinde de yine saçın büyük kısmı üst tarafta toplanmış olup hacim tamamen oraya yönelik olacaktır. Bu saç modeli daha çok düz saçlı beylere uygun olduğundan kıvırcık saçlı beyler için pek fazla önerilmez.

Kısa textured saç modeli de farklı tarz yaratmak isteyen beyler için oldukça iyi bir seçenek olabilir.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz 2020 İlkbahar - Yaz Makyaj Trendleri ve İpuçları başlıklı konuda; aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof