2018 Eşarp Modelleri

2018 Eşarp Modelleri

2018 Eşarp Modelleri

Kapalı hanımların en çok zorlandığı konulardan olan eşarplar bu sene yine birçok modelle karşınızda olacak ve yine seçmekte zorlanacaksınız. 2018 Eşarp Modelleri nde bu yıl ağırlıklı olarak çiçek desenleri bulunuyor. Bazı tasarımlarda ise geometrik desenler yöresel işlemelerle birleşiyor. Bu birleşmeden de şahane ve modern tarzda yeni modeller ortaya çıkıyor.

2018 Eşarp Modelleri çiçekli, cıvıl cıvıl ve hepsi birbirinden güzel desenlerden oluşuyor. Bu sene her ne kadar çiçekli desenler moda olsa da tercih daha çok geometrik desenler ve işlemeli modellerden yana oluyor. 2018’in modası eşarplar için çizgilerden oluşan detaylar diyebiliriz.

En çok tercih edilen kumaş ise tabi ki ipek. İpek kumaş olan eşarpların yıpranma süresi daha uzundur. Bu nedenle daha kalitelidir. Aynı zamanda diğer eşarplara göre daha şık bir görünüm elde etmenizi sağlar.

Moda olan renklere göz atmak istediğimizde haki, kırmızı, bordo gibi koyu renkler bulunuyor. Ancak çiçekli modellerin daha canlı renklerden oluştuğunu söyleyebiliriz.

Kombinlerinizi yaparken eğer çok hareketli bir eşarp kullanacaksanız kıyafetinizi sade veya düz renkli, renklerin de eşarbınızın tonlarından seçecek şekilde ayarlarsanız gayet şık bir görüntü elde etmeniz oldukça kolay olacaktır. Ancak eşarbınız düz renk veya çok sade modellerde ya da çizgilerden oluşuyorsa kıyafet seçiminiz daha abartılı ya da hareketli olabilir. Yani eşarp ve kıyafetin hareketliliği birbirini tamamlayacak şekilde olursa hem kendinizi boğmamış hem de gayet modern bir görünüm elde etmiş olursunuz.

Genç bayanlar daha çok renkli eşarplardan hoşlanıyor. Renklerin en güzel yansıdığı kumaş olan ipek kumaşının bir türü olan Twill kendisinden en çok söz ettiren türdür. Bu kumaşa sahip modeller her zaman daha şık ve aslında biraz da diğerlerine nazaran daha pahalıdır.

İşleme deseni modellerde bu sene daha çok yeşil tonları ve haki hakim olmakla beraber bordo tonları da en az o kadar moda. Spor giyinen hanımlar genelde tek renk tercih ettiği için düz renk eşarplar bu sene de her zamanki gibi raflarda yerini alacak.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz 2018 Atkı Modelleri başlıklı konuda; 2018 Atkı Modelleri, Atkı Modelleri ve örgü atkı modelleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.