2018 Gelinlik Aksesuarları

2018 Gelinlik Aksesuarları

Gelinlikler başlı başına elbette harika bir görüntüye sahip olmanıza yetiyor gibi görünse de küçük detaylar ve aksesuarlarla onları daha da mükemmel hale getirmek mümkün. Bu nedenle gelin ayakkabısı, gelin çiçeği ve duvak gibi bazı detaylar bulunuyor. 2018 Gelinlik Aksesuarları da tüm bunları içeriyor.

2018 Gelinlik Aksesuarları yine eğlenceli, şık ve güzel birçok parçayı içinde barındırıyor. Renkli parlak taşlarla süslenmiş taçlar, takılar, çiçek gibi aksesuarlar şıklığınızı tamamlamaya yardımcı en büyük parçalardır. Tüm bunları seçerken düğünün olduğu mevsim, tercih edilen saç ve gelinlik modeli, yapılmak istenen makyaj, düğünün yapılacağı mekân gibi birçok faktör göz önünde bulundurulmalıdır. Salonda olmayan bir gelin için elde eldiven veya taç olması pek de uygun olmayabilir. Ama bir kır düğününde dağınık bir topuz ve kır çiçekleriyle hazırlanan gelin çiçeği sizi tamamlar.

2018 Gelinlik Aksesuarları

Aksesuar seçimlerinizde düğününüzün olacağı mevsim çok önemli. Bunun yanında tabi mekân da aynı öneme sahip. Mevsime göre moda olan renkleri temel alarak alış verişe çıkmanızda fayda var. Kış düğünlerinde genellikle kürk kullanılır bunların rengini belirlemek de size bağlıdır. Bu renk seçiminde modaya uygun olmaya çalışın. Kürk, eldiven veya bolero kış gelinleri için güzel bir tercih olacaktır. İlkbahar veya yaz gelini olacaksanız tacınızı kır çiçekleri şeklinde tercih edebilirsiniz. Sonbaharda ise duvak kullanmak yerine şapka tercih edebilirsiniz. Kumsalda bir düğün yapacaksanız kesinlikle topuklu ayakkabılardan kaçınmalısınız. Onun yerine sandalet tipinde veya ayağınızın rahat edebileceği başka bir ayakkabı modeli seçmelisiniz.

Balo veya tarihi bir mekânda düğün yapmayı düşünüyorsanız vintage eldivenler ve hafif kırık beyaz gelinlik tercih etmeniz sizi çok hoş bir görünüme sahip kılacaktır. Sahil kenarında veya kumsalda bir düğün yapacaksanız kesinlikle sade olmanız gerekir. Saçınızda beyaz bir çiçek belki sade bir şapka ve eğer kır düğünü varsa da olmazsa olmazımız kır çiçekleri. Saçlarınızı ve belinizi kır çiçekleriyle süslemeniz en önemli detaylardan.

Gelin tacınız ise en göz kamaştıran parçalardandır. Gelin tacını seçerken de duvağınızla uyumuna ve kullanım rahatlığına bakmanız önerilir. Ayrıca başınızdaki büyüklüğü de önemli bir noktadır.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz 2018 Balık Gelinlik Modelleri başlıklı konuda; 2018 Balık Gelinlik Modelleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.