2018 Gelinlik Modelleri

2018 Gelinlik Modelleri

 

2018 Gelinlik Modelleri ne baktığımız zaman geleneksel, uzun, dar kesim, seksi, ultra geleneksel, yeni modeller bizi karşılar. Gelinlik seçecek adaylar seçeneklerin çok olması nedeniyle bu sene biraz zorlanacak gibi görünüyor.

2018 Gelinlik Modelleri nde eski Rönesans Dönemi ve onun esintilerinden modeller mevcut. İki omzu açık ve straplez gelinlik modelleri dekolte seven veya beğenen hanımların tercihi oluyor. Bu modellerin yanında tek omzu açık gelinlikler de tercih konusu.

2018 Gelinlik Modelleri

Geçtiğimiz senelerde boncuk, taş ve işleme detaylı gelinlikler oldukça fazla tercih edilirken bu sene de bu modeller modasını koruyor ve tercih edilmeye devam ediyor. Bu modellerin tam tersine minimalliğe önem veren hanımlar için ise dümdüz ve detaysız şıklığını kumaşından kazanan gelinlikler de mevcut. Ayrıca bu senenin dikkat çeken diğer bir detayı ise renkli gelinlikler.

Renkli gelinlikler bu sene çok moda olmasına rağmen beyazın saflığı ve sadeliği simgelediğini düşünen hanımlar beyazı seçiyor, beyaza olan ilgi hala değişmiyor ve beyaz gelinlikler daha fazla tercih ediliyor. Dikkat çeken modeller arasında bir de dantelli ve kapalı gelinlikler var. Bunlar daha çok arkada omuz kısmından yere kadar uzanan pelerini andıran bir detay ve dar, a kesim ve prenses modellerde tercih ediliyor. Bu kapalı olmasını sağlayan pelerini andıran detay ile özellikle kış gelinleri oldukça rahat edeceğe benziyor. Tabi küçük bir dezavantaj ise gelinlik ve duvağı taşımakta zorlanan hanımlar için ekstra bir parçanın daha olması.

Uzun kollu gelinliklere batığımız zaman, dantellerin kollarda kullanılması dikkat çeken detaylardan biri. Dantelli ve uzun kollu gelinliklerde bilekten sonra genişleyen geniş kollar ön planda. Kollarla birlikte genişleyen etek ile uyumun yakalanması söz konusu.

Dekolte demişken sırt dekolteli gelinlikler de 2018 gelinlik modasının dikkat çeken bir diğer parçası diyebiliriz. Omuzlardan sırt kısmına doğru v şeklinde uzanan dekolte ve a kesim, balık model ya da dar kesim olarak tercih edilen gelinliklerle de oldukça göz kamaştıran bir gelin olabilirsiniz. Seçenekler bol, güzel ve şık, tercih sizin!

 

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Taşlı Abiye Elbiseleri başlıklı konuda; abiye elbiseleri, taşlı abiye ve taşlı abiye elbise hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.