Aktif Moda

2020 İlkbahar Yaz Kombinleri

02.03.2020
955
2020 İlkbahar Yaz Kombinleri

Kışın çok fazla ağır yaşanmadığı 2020 senesinde artık havalar ufaktan ufaktan ısınmaya başladı bile. Şubat ayında olunmasına rağmen rahatlıkla ceketle dışarı çıkılacak bir havanın olması baharı müjdelemiş durumda. Havalar ısınmaya başladığına göre 2020 İlkbahar Yaz Kombinler ini yapmaya da yavaştan başlamak lazım.

Sıcak havalarla insanın neşesi de morali de genelde daha iyi oluyor. Sürekli ev ve işten ibaret olan hayatlarımızda havalar ısındığı zaman kaçamak yapılacak doğal ortamlar, yürüyüş yerleri aranır. Kapalı alanlardan kaçmak derin bir nefes almak istenir. Bu sene de bahar renkleri cıvıl cıvıl insanın içini ferahlatacak türden.  2020 İlkbahar Yaz Kombinleri nde en çok karşımıza çıkacak olan parçalar siz de tahmin edersiniz ki tişört, şort ve sandaletler olacak.

Günlük yaşantıda özellikle havaların oldukça sıcak olduğu yaz aylarında kot şortlar, keten şort ve elbiseler ön planda olacak. Bunlar arasında öne çıkan renk tercihi ise daha çok toz pembe olacak. Özellikle de bu renk elbiselerde sıklıkla karşımıza çıkacak renklerden biri. Bunun yanında tabi ki tek parça halindeki tulumlar. Tabi şort şeklindeki tulumlar daha çok tercih edilecek. Tulumlar için tek renk kuralı yok. Daha çok çiçek veya basma desenli ya da farklı detaylı olup cıvıl cıvıl modeller tulumlarda karşımıza çıkacak.

2020 İlkbahar Yaz Kombinleri

Kombinlerin tamamlanmasını sağlayan en önemli ve vazgeçilmez parçalar tabi ki aksesuarlardır. Yaz ve ilkbahar aylarında vazgeçilmez aksesuarlardan olan şapka ve güneş gözlükleri yine kıyafetlerinizle yakaladığınız uyumu sağlamakta size en çok yardımcı olacak parçalardır. Hasır şapka ve kasketli şapkaların tercih edilmesi sizi hem sıcaktan koruyacak hem de şıklığınıza şıklık katacak.

Toz pembenin dışında renk olmayacak mı? Tabi ki de olacak. Bunlardan biri de mavi. Mavi yaza da kışa da bahara da en çok yakışan renklerden biri. O kadar fazla tonu var ki her mevsim için bir ton belirlemek mümkün. Bu yaz da mavinin yine açık ve canlı tonları daha çok ortaya çıkacak. Özellikle gömlek ve eteklerde mavi tonlarına sık sık rastlayacaksınız.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz 2020 Yaz Bikini ve Mayo Modelleri başlıklı konuda; Bikinler ve Mayolar, Yaz Bikini Modelleri ve Yaz Bikini ve Mayo Modeller hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof