2018 İlkbahar Yaz Modası

2018 İlkbahar Yaz Modası

2018 İlkbahar Yaz Modası

Havalar artık iyice ısınmaya başladı. Şubat ayının yarısından çoğunu geride bıraktık. Artık ilkbahar aylarına gireceğiz. Marta çok az kaldı. Dolayısıyla 2018 İlkbahar Yaz Modası ne olacak, neler moda olacak, hangi renkler çok fazla tercih edilecek merak konusu. Mağazalar da artık ufaktan ufaktan vitrinlerini yenilemeye başlamış durumda. Tabi onlar yenileme yaparken diğer ürünler de sezon sonu indirimine girecek. İndirimleri kaçırmamakta da fayda var.

2018 İlkbahar Yaz Modası uçuk tonlardaki renklere ağırlık verirken bir zamanların çok moda olan rengi lila tekrar mağazaların vitrinlerini süslemeye hazırlanıyor. Lilanın yanında açık pembe veya tozpembe de revaçta olacak renklerden. Renkler böyleyken kıyafet tarzları olduğu gibi duracak herhalde diye düşünüyorsanız maalesef yanılıyorsunuz. Artık eski kıyafetlerden de eser kalmayacak. O eski skinny pantolonları yavaş yavaş unutsanız iyi olacak. Çünkü artık bol paça ve efil efil pantolonlar moda olacak.

Çantalara baktığınız zaman 90’lı yılların modası olan o bel çantalarını hatırlamamanız imkânsız. Şimdi tekrardan bu sene o bel çantaları moda oluyor. Aslında bakarsınız eskiye dönüş söz konusu gibi. Yani aslında o zamanlardan kalan kıyafetleriniz varsa ve hala kullanılacak konumdaysa ve iyi muhafaza edilmişse onları kullanmanız gayet mümkün duruyor. Bu ilkbaharda düşük omuzlar, tiril tiril kumaşlar, bol paçalı efil efil pantolonlar sizleri bekliyor. Şimdiden hazırlıklara başlamanızda fayda var.

Yaz mevsimine baktığınız zaman da aklınıza ilk gelen beyaz olacak ve bu yaz da ta olarak beyazın mevsimi olacak. Beyaz elbiseler yaz mevsimi için vazgeçilmez bir kıyafet. Hem sıcaklarda rahat etmeyi hem de güneş ışınlarını yansıttığı için terlemeyi önlüyor. Yaz sıcaklarında transparan parçalar da size eşlik edecek diğer bir parça. Üstelik artık sokakta daha çok kullanılacak durumda olacak. Transparan modası hemen hemen her kıyafette karşınıza çıkmaya hazırlanıyor. Tabi ki kilolar yaz mevsiminin en büyük kabusu. Ama unutmayın bu sene de dikey çizgili modeller yaza damgasını vuracak ve bu çizgiler sizi zayıf göstermeye yardımcı olacak. Bel çantaları yine yazın da kullanılmaya devam ederken bir de yanın mini çantalar eklenecek.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz 2018 İlkbahar - Yaz Makyaj Trendleri ve İpuçları başlıklı konuda; 2018 İlkbahar ve Yaz Makyaj Trendleri ve İpuçları hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.