2018 Masa – Sehpa Örtüsü Modelleri

2018 Masa – Sehpa Örtüsü Modelleri

2018 Masa – Sehpa Örtüsü Modelleri

Masa örtüleri aslında günlük yaşamda pek fazla kullanılmasa da önemini korumaya devam ediyor. 2018 Masa – Sehpa Örtüsü Modelleri eskilere dönüş yapıyor. Nostaljik havadaki masa ve sehpa örtüleri bu sene tekrar moda oluyor.

2018 Masa – Sehpa Örtüsü Modelleri arasında en çok dikkat çeken kanaviçe modeller. Özellikle gelin evlerinde çok sık karşınıza çıkabilecek olan bu modeller yine kullanılmaya başlayacak. Kanaviçelerin yanında bir de tabi danteller var. Yine sehpa ve masa örtüsü olarak kullanılacak olan birçok dantel modeli bu sene moda olacak. Artık evlerinizde kocaman masa veya sehpa örtüleri kullanmayı bırakmanız gerektiği de başka bir gerçek. Normal günlük yaşantınızda masalarınızın veya sehpalarınızın tozlanmaması veya çizilme gibi zararlardan korunması için evlerde örtü kullanmaya gayret gösteririz. Kullanması ve temizliği oldukça kolay olan bu eşyalar bizlerin kurtarıcılarıdır. Ama boyutlarını ayarlamada karar size kalsa da artık sehpa ve masa örtüleri daha şık ve minik boyutlarda daha modern bir hale getirilerek sergileniyor.

Yemek sofralarınız için masa örtüsü kullanıyorsanız onun boyutunun tabi ki de uzun olması yani masanızın boyuna uygun kesilmiş olması gerekiyor. Yemek masalarında bu sene kanaviçe işlemeli runner, peçetelik ve yine aynı takıma dahil olan masa örtüleri dikkat çeken parçalar arasında. Yine aynı şekilde saten veya keten kumaş olup uçlarında da dantel detaya yer verilen modeller de oldukça tercih edilecek olan modeller arasında.

Masam ve sehpa örtülerine renk olarak baktığımız zaman iki parça için de renkler oldukça ayrı görünüyor. Masa örtülerinde beyaz, kırık beyaz, krem tonları tercih edilirken sehpalar için aynı durum söz konusu bile değil. Sehpa örtülerinde işlemeli, motifli, rengarenk modeller tercih ediliyor. Sehpalarda gösterilmek istenen genelde evin patladığı nokta oluyor. Bir renk geçişi olsun ve oda bir şekilde hareketlensin istiyorsanız orta sehpanızın üzerine koyacağınız canlı renk bir örtü ve yanında yer alan yine ona uygun birkaç obje bu isteğinizi gerçekleştirmek için çok doğru bir seçenek olacaktır. Eğer işlemeli tercih ederseniz de işlemelere uygun objeler seçmeniz daha şık olmanızı sağlayacaktır.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Tığ İşi Bebek Yelek Modelleri başlıklı konuda; tığ işi bebek yeleği, tığ işi bebek yeleği yapımı ve tığ işi bebek yelek modelleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.