Aktif Moda

2020 Mezuniyet Balosu Tesettür Abiye Modelleri

24.01.2020
783
2020 Mezuniyet Balosu Tesettür Abiye Modelleri

2020 Mezuniyet Balosu Tesettür Abiye Modelleri birçok modelle haziran ayında mezuniyet törenlerinde boy göstermeye başlayacak. Tesettürlü hanımlar için çok renkli ve çok seçenekli bir kreasyon mezuniyet balosu için hazırda bekliyor. Son zamanlarda gen tasarımcıların da ön plana çıkmasıyla yeni modeller yeni desenler de ortaya çıkmaya başladı.

2020 Mezuniyet Balosu Tesettür Abiye Modelleri hem çok seçeneği içinde barındırıyor hem de her bayanın zevkine hitap ediyor. Böyle olunca seçmesi ve beğenmesi zor olan bir yola giriliyor. Tesettür giyimde de payetli, dantel kaplama, taş detayı ve tül detayı gibi modeller çok fazla yer almaya başladı. Bu modeller doğal olarak mezuniyet elbiselerinde de boy gösteriyor. Çok fazla iddialı olmak belki mezuniyet için iyi bir fikir olmayabilir. Şatafatı çok fazla abartmamak gerekir.

Mezuniyet Balosu Tesettür Abiye Modelleri Tercihi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mezuniyet balosu için kıyafet seçimi yapılırken dikkat edilmesi gereken birkaç husus vardır. Bu hem tesettürlü hem de tesettürsüz hanımlar için de geçerlidir. Çünkü balolarda en önemli kural yaşının kadını olmaktır. Şık olmak uğruna yaşı oldukça büyük gösteren ve genç kadın imajından uzaklaşan modeller mezuniyet baloları için çok da uygun modeller değildir. Bu sebeple daha gençlere uygun modellerin seçilmesinde fayda vardır.

Tesettür elbise seçimlerinde elbise ile uyumlu olan türban ayarlamak gerekir. Aynı tonlar olmak zorunda değildir. Aynı tonlar aslında çok fazla boğabilir. Bunun yerine türban seçiminde yakın tonlar olup göz yormayacak şekilde farklı tonlar ya da zıt renklerin uyumu kullanılabilir. Yine buna uygun çanta ve ayakkabı kombinleri yapıldığında şıklığı yakalamak mümkün olur. Yapılan kombinlerde makyaj da önemli olan diğer bir noktadır. Yapılan makyajın çok abartı olmaması gerekir. Düğün modunda olunmamalıdır. Bu nedenle de makyajda da yine çok abartıya yer vermekten kaçınılmalıdır.

Tesettür abiyelerde dikkat edilmesi gerekenler arasında dikkate alınması gereken en önemli noktalardan bir tanesi de renklerin iyi seçilmesidir. Saks mavisinden mürdüm eriği rengine, mint yeşilinden pudra pembesine kadar en güzel ilkbahar yaz renkleri ön plana çıkmalıdır.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz 2020 Abiye Elbise Modelleri başlıklı konuda; Abiye Elbiseler, abiye elbiseleri ve Abiye Modası hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof