Aktif Moda

2020 Mezuniyet Elbiseleri

22.02.2020
1.396
2020 Mezuniyet Elbiseleri

2020 Mezuniyet Elbiseleri

Tüm eğitim ve öğretim kurumları artık 2. Döneme başladı. Öğrenciler bir seneyi daha geride bırakıyor yavaş yavaş ve en önemlisi de son sınıfta olanlar artık mezun olacak. Mezuniyet için erkenden hazırlıklar ve heyecan başlar. Okulun son günü başarıyla geçen bir seneyi daha doğrusu son seneyi arkada bırakırken aynı zamanda en şık olma isteği de beraberinde gelir. 2020 Mezuniyet Elbiseleri en şık modellerden oluşuyor.

2020 Mezuniyet Elbiseleri nde canlı renklerin çok fazla öne çıktığını görebiliriz. Kırmızılar, mailer, bordolar, zümrüt yeşilleri havada uçuşurken uzun elbiselerde daha çok oudra ve nüde tonlara rastlamak mümkün

Mezuniyet elbisesi seçerken en çok tercih edilen elbiseler arasında düz renk olup çok fazla detayı olmayan ve daha çok keskin çizgilere ve kesimlere yer verilen modellerdir. Düz renkler her zaman sizi şık gösterir. Özellikle siyah her zaman asilliği yansıttığından ön plana gelmeye muhtemel renklerdendir. Eğer vücudunuzdan şikayetçiyseniz ve hafif kilonuzun olduğunu düşünüyorsanız, siyah renkte bir elbise modeli seçmek sizin için çok iyi bir avantaj olacaktır.

Mezuniyet baloları veya törenleri genellikle yaz mevsiminde yapıldığından mevsimin renklerini yansıtmak adına kırmızı, turuncu, sarı gibi renkleri tercih edebilirsiniz. Uzun elbiselerde de genelde kırmızı tercih ediliyor. Uzun elbiseler biraz daha şık dururken aslında modeline göre biraz da doğallık katıyor diyebiliriz. Ama uzun elbise tercih edecekseniz boyunuzun biraz da olsa uzun olması gerekiyor. Bu şekilde elbiseyi daha iyi taşıyabilirsiniz.

Kısa boy mezuniyet elbiseleri daha minyon bayanlar için önerebiliriz. Özellikle belden kabaran modeller sizi oldukça şık ve alımlı gösterecektir. Bu elbiselerde düz renk tercihi olduğu gibi birçok farklı model de mevcut. Örneğin belden kabaran modellerde tül detayları ve tüllerin üzerinde küçük çiçek veya kelebek tarzı süslemeler dikkatinizi çekebilir. Yine kısa ve dar, vücuda yapışık modellerin ise göğsün hemen altında yer alan küçük detaylarla renklendiği modeller de var. Bunun dışında yine belden kabarık boyundan bağlamalı ve simli detaylara yer verilen elbiseler de oldukça şık.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz 2020 İlkbahar - Yaz Makyaj Trendleri ve İpuçları başlıklı konuda; aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof