2018 Örgü Şal Modelleri

2018 Örgü Şal Modelleri

örgü şal modeli 2018

2018 Örgü Şal Modelleri

Şal, geçmişten günümüze gelen ve kendini sürekli yenileyip günümüz modasına ayak uydurarak hala kullanılan sayılı eşyadan biridir. 2018 Örgü Şal Modelleri daha çok tığ ile buluşuyor. Tüm mevsimlerde kullanılabilen bir özelliğe sahip olan şal, hem şık hem spor tarzda örülerek kullanım alanı arttırılan bir aksesuar. Tüm bunların yanında tığ ve şiş ile örülebiliyor olması model seçeneğini arttırırken aynı zamanda da kişisel yeteneğe hitap etmektedir. İstenilen şekilde istenilen beceri ile şal örmek mümkündür.

2018 Örgü Şal Modelleri, günlük olarak kullanılabildiği gibi geceleri elbiselerin üzerine de tercih edilen bir giysidir. Kullanım alanı tamamen kişiye has olup oldukça rahat bir kulanım şekline sahiptir. Bu nedenle en çok tercih edilen aksesuarlardan olup günümüzde de her yaştan insana hitap etmektedir.

Örgü şal için dikkat edilmesi gereken önemli bir nokta vardır: ip seçimine çok dikkat etmek gerekmektedir. Yazlık veya kışlık ip ayrımı bu nedenle çok önemlidir. Görsel anlamda ip seçimi çok fazla fark edilmese de soğuk ve sıcağı hissettirme anlamında farkı büyüktür. Kullandığınız durumlarda da zaten ilk fark eden de doğal olarak siz olursunuz. Şalların kullanım şeklinin çok olduğu kadar çeşitleri de çoktur.

Tığ işi ile oldukça güzel, şık ve de kullanışlı şallar örmeniz mümkündür. Bu yüzden birçok desen ve örnekler de mevcuttur. Sadece yapılmak istenen modele ve ipe göre kullanılacak olan tığ da değişir.

Halkalı modeller ise örgünün sıkı ve şalın da daha sabit durduğu modellerdir. Eğer bu tarz bir şal seviyorsanız halkalı modeller tam sizin için biçilmiş kaftandır.

Kalbur model şal ise delikli olduğu için örme aşaması da oldukça kolaydır. Hem şıklığı hem sporluğu kalbur model ile yakalamak mümkündür. Farklı renkler uygulayarak farklı bir boyut ve ağırlık da katmak elbette mümkün.

Çocuklar için örülen şallarda ise en dikkat çeken özellik desenli ve çiçek detaylı olması. Çiçekli ve bunun gibi şalların en büyük avantajı parça parça örülüp sonradan birleştirilerek bütün hale gelmesi.

 

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Tığ İşi Bebek Yelek Modelleri başlıklı konuda; tığ işi bebek yeleği, tığ işi bebek yeleği yapımı ve tığ işi bebek yelek modelleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.