Aktif Moda

2018 Puantiyeli Elbise Modelleri

2018 Puantiyeli Elbise Modelleri

2018 Puantiyeli Elbise Modelleri

Puantiyeli elbiseler her zamanın modasına ayak uydurmayı başarmış olan ender modellerdendir. Şimdilerde tesettür giyimde de yer almaya başlamış olan puantiyeli elbiseler kapalı hanımların da tercihleri arasında yer almaya başladı. 2018 Puantiyeli Elbise Modelleri hem istediğiniz uzunlukta hem de istediğiniz renklerde modellere sahip.

Farklı kumaşlara ve renk seçeneklerine sahip olan puantiyeli elbiseler, hem yazın hem de kışın kullanılabilecek modellere sahip. Bu yüzden yaz ve kış hatta mevsim fark etmeksizin kullanabileceğiniz modeller mevcut. Bu nedenle oldukça kullanışlı bir model. 2018 Puantiyeli Elbise Modelleri herhangi bir renkte sabitlenmiş değil. Her renk puantiyenin bulunduğunu söylememiz mümkün. Ancak genelde hanımların tercihi, siyah beyaz ya da kırmızı beyaz üzerine oluyor. Ama tesettürlü hanımlar için aynısını söylemek pek de mümkün değil. Tesettürlü hanımlar daha çok eşarplarıyla kombinledikleri için renk seçenekleri tesettürlü hanımlar için çok daha fazla. Tesettürlü hanımlar bu şekilde kendilerine yakışan renk ve modeli deneyerek bulma şansına sahipler.

Elbise modelleri özel davet ve geceler dışında günlük olarak kullanılabilecek modelleri de bünyesinde barındırır. Puantiyeli elbise tercihlerinizde boy ve kilonuza uygun şekilde modeller denemelisiniz. Bu da büyük puantiyeli mi yoksa küçük puantiyeli mi olacağına karar vermeniz anlamına gelmektedir. Ayrıca kendinize biraz daha dar gelen modelleri denediğiniz zaman puantiyeler vücudunuzun belli bölgelerinde esneyerek daha büyük halde görünebilirler. Bu da sizin için hiç de hoş bir görüntü sağlamaz ve bundan emin olun ki siz de rahatsız olursunuz.

Puantiyeli elbiseleri yaz mevsimi için düşünüyorsanız kloş etekli bir elbisenin sizi oldukça modern bir havaya sokacağını belirtelim. Renk seçiminin ise yaz aylarının cıvıltısını yansıtan renklerden – özellikle en çok tercih edilen kırmızı üzerine beyaz puantiye – olması gerekir. Bu şekilde yaz mevsimine güneş gibi doğma imkanı yakalamış olup parlayacaksınız.

Alış veriş yapmayı seven bir bayansanız, özellikle de puantiyeli elbise modellerini denerken mutlaka ama mutlaka üzerinizde deneyerek ve görerek karar vermenizi ayrıca renklerin sizin ten renginizle uyuşup uyuşmadığını kontrol etmeniz gerektiğini hatırlatırız.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz 2018 Topuklu Ayakkabı Modelleri başlıklı konuda; 2018 Topuklu Ayakkabı Modelleri, Topuklu Ayakkabı ve Topuklu Ayakkabı Modelleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof