2018 Saç Modelleri

2018 Saç Modelleri

2018 Saç Modelleri herkesin merak ettiği konu. Kadınlar saçlarına her zaman önem verir ve daima bakımlı olmalarını ister. Bu açıdan saç modelleri de hem tarz hem yenilik hem de modernliği belirler. Kendinize yakışan saç modelini bulduğunuzda ise sizden iyisi yoktur. Bu durum hem iyi hem havalı hem de modern hissettirdiği için özgüven tazelemeye yardımcı olur.

2018 Saç Modelleri aslında karma modelleri içeriyor. Geçtiğimiz senelerde kısa saç modayken daha sonraları ise tekrar uzun saç stilleri moda oldu. Uzun saçta birçok model uygulama avantajı var. Bu nedenle kullanımı zahmetli olsa da yeniliğe çok açık. Kısa saç modellerinde ise toplamaya çok fazla müsait olmadığından kesim tarzı devreye girer. Kısa saç modelinde hangi stil veya tarzda kestirdiğiniz, yüzünüze uyup uymadığı önemli noktadır.

2018 Saç Modelleri nde doğal kesim ya da doğal çizgiler yerine artık daha keskin ve belirgin kesimler moda oluyor. Bu keskin çizgiler de özellikle ince saç telli hanımların hoşlanacağı türden. Bu kesim tarzı kendisini en çok ince telde belli edecek. Bu nedenle de ince saç teline sahip hanımlar bu sene daha şanslı diyebiliriz.

2018 Saç Modelleri

Uzun saçtan sıkılıp artık saç başla çok da uğraşmak istemiyorum diyorsanız pixie saç kesim modeli tam da sizin istediğiniz tarzda. Bu saç modelinde sadece jöle ile şekil vermek yeterli. Saç uçları ise yuvarlak yerine daha keskin bırakılırsa tarzınıza diyecek yok.

Kısa Bob kesimi ise daha çok yine ince saç teline sahip hanımların tercihi olacak. Bu saç modeli özellikle ilkbaharda moda olacak. Bu modelde saçları kulak arkası yapıp düz şekilde kullanmak sizi modern kılacak.

Küt saç modeli ise uzun saçlı hanımların uçlarından aldırma olayı için de geçerli. Eğer saç omuzlarda bir boya sahip ise en beğenilen model ensede at kuyruğu. Bu şekilde oldukça şık görüneceksiniz.

Saç örgüleri ilkokul zamanlarından başlayan saçlarımıza verdiğimiz belki de ilk model diyebiliriz. Saç örgüleri bu sene de her zaman olduğu gibi çok moda. Açık bıraktığınız saçların, aralarından öreceğiniz birkaç ince örgü hemen havanızı değiştirebilir.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Abiye Saç Modelleri başlıklı konuda; abiye saç modelleri, abiye topuzu ve abiye topuzu modelleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.