Aktif Moda

2020 Saç Renkleri

26.01.2020
750
2020 Saç Renkleri

Yeni sezonun gelmesi ile yeni saç renkleri trendleri de belli oldu. Artık 2020 Saç Renkleri de belli oldu. Güneşin yüzünü gösterdiği şu aylarda saç renkleri için ya da saç şekilleri için değişim zamanları gelmiş bulunuyor. Kadınlar bu mevsimlerde yaza hazırlık anlamında saçlarda bakım ve değişime gidiyor. Bu yaz sezonunun çok fazla hit saç rengi var. Bu saç renkleri hanımların yaza hazır olması ve daha iyi hissetmeleri adına farklı ve göz alıcı olmaya katkı sağlayacak.

2020 Saç Renkleri genç hanımlara daha çok hitap ediyor denebilir. Ancak orta yaşlı hanımlar da bu renkleri tercih edebilirler. Bazı saç renkleri tam da orta yaş hanımlara hitap ederken her genç kızın istediği farklı tonlar da bu sezonun renkleri içinde barınıyor. Yaz sezonunu beklemeden, değişiklik yapmayı düşünen hanımların ufaktan hazırlıklara başlaması önerilir.

2020 Trend Saç Renkleri

Sıcak bal rengi birçok Hollywood yıldızının da favorisi olan bal tonlu saçlar bu yaz sezonuna hızlı bir giriş yaparak ortalığı canlandırmaya geliyor. Sıcak bronde’a atıfta bulunan bu renk orta tonlarda, kullanımı kolay saçlar isteyenlerin yeni tercihi olacak. Aynı zamanda her hanımın kullanabileceği renklerden biri de olabilir. Çünkü ten renklerine bağımlı bir renk değildir.

Yanık turuncu, bu yaz için en çok tercih edilen renklerden biri olacak. Bu yaz kızıl tonları ve renkleri daha sıcak, daha koyu ve daha göz alıcı bir şekilde gelecek. İddialı olmayı seven ve kedini ortamda fark ettirmek isteyen hanımlar için biçilmiş kaftan olarak değerlendirilen bu renk yeşil gözlerle ve yeşil tonlarındaki kombinlerle daha da göz alıcı bir hal alacaktır.

Kült platin daha önceki sezon da hitlerde yer alıyordu ve bu sezonda da yerini koruyarak hit renklerden biri olmayı başarıyor. Sarı ışıltılardan beyaza yaklaşan platin saçlara hareket kazandırmak amacı ile maviler eklenerek yeni ışıltılar katılarak kullanılabilir.

Kaplan sarısı renginde kahve ve bal sarısı tonlarının birleşimi ile kaplan gözü taşından uyarlanan bu renk de oldukça göz alıcıdır.

 

 

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz 2020 İlkbahar - Yaz Makyaj Trendleri ve İpuçları başlıklı konuda; aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof