Aktif Moda

2020 Sezon Trendleri “Beyaz Çanta Modası”

08.02.2020
478
2020 Sezon Trendleri “Beyaz Çanta Modası”

2020 Sezon Trendleri “Beyaz Çanta Modası”

Kadınların vazgeçilmezlerinden olan çantalar, her zaman kombinlerin tamamlayıcısı olarak kullanılır. Bu nedenle de her kombinin yanında mutlaka küçük de olsa büyük de olsa çanta yer almak zorundadır. Yaz yaklaştığı için de 2020 Sezon Trendleri “Beyaz Çanta Modası”. Beyaz yazın sevilen renklerinden. Sevilen rengi olduğu gibi aynı zamanda en çok tercih edilen renk de yaz mevsiminde beyaz oluyor. Gerek şıklığı, gerek sıcakları yansıtıp bizi serin tutuşu ve daha birçok nedenden dolayı beyaz kullanmak yaz mevsiminde çok cazip bir seçenek.

Çantalarda da bu sene özellikle yaz mevsiminde en çok tercih edilen renk beyaz. Birçok çanta modeli olmasına rağmen renk konusunda hepsinin ortak kararı beyaz. 2020 Sezon Trendleri “Beyaz Çanta Modası” olduğu için şimdiden vitrinlerde ve çantacılarda beyaz çantalara rastlamanız mümkün. Artık yavaş yavaş raflarda yerlerini almaya başladılar.

Sezonun en dikkat çekici modelleri olsa da en çok beyaz renkte çantalara rastlayacaksınız. Yarım ay şeklindeki çantalar bu sene yeni yeni meydana çıksa da çok beğenildi ve çok fazla tercih edildi. Hala da kullanılmaya devam ediyor. Sırt çantaları ve küçük el çantalarında da beyaz artık oldukça dikkat çekici bir hala almaya başladığı için hem spor hayatta hem de abiye yaşamda birçok kadın artık beyazı tercih ediyor.

Beyaz rengi seçmek için yaz mevsimini beklemeye gerek bile kalmadı diyebiliriz. Baharın gelişiyle birlikte açık renkler ve canlı renkler hayatımıza girmeye başladı. Beyaz renk de bunlardan biri oldu. Beyaz renk çantalarda yavaş yavaş meydana çıksa da birçok farklı detayda beyaz zaten hep vardı.

Koyu renklerin çabuk kirlendiğini ve aslında kirleri de belli ettiği için kullanılmasının kolay olmadığını herkes bilir. Beyaz bu nedenle de kendini cazip kılarak çekici olmayı başarıyor. Sürekli koyu tonların ağırlıkta olduğu çanta modasına beyaz bomba gibi bir giriş yaparak ortalığı dağıtacak gibi görünüyor. Yeni çanta modellerinin de ortaya çıkması ve yeni tasarımların mağazaların vitrinlerini süslemesiyle beyaz çantalar daha da cezbedici hale gelmeye başladı.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz 2020 İlkbahar - Yaz Makyaj Trendleri ve İpuçları başlıklı konuda; aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof