Aktif Moda

2018 Sokak Modası Kopenhag Moda Haftası              

26.02.2018
677
2018 Sokak Modası Kopenhag Moda Haftası              

2018 Sokak Modası Kopenhag Moda Haftası              

Her şubat ve ağustos aylarında olduğu gibi bu sene de şubat ayında 2018 Sokak Modası Kopenhag Moda Haftası gerçekleşti. Eğlenceli, renkli ve bir o kadar da İskandinavya’nın soğuğuyla geçen moda haftası harika bir defileye de ev sahipliği yapmış oldu. Hem renkli hem de cıvıl cıvıl olan bu moda haftasında hem geleneksel hem modern, hem feminen hem de maskülen tarzda geniş yelpazeye sahip modeller bulmanız veya görmeniz mümkün. Ancak pastel tonların da hüküm sürdüğünü söylemeden geçmek olmaz.

2018 Sokak Modası Kopenhag Moda Haftası İskandinavya’nın soğuk havasını cool stil duruşlarına uyarlayarak harika bir koleksiyona imza atmış durumda. Sokak modasını en iyi şekilde sunarak hem gözlere hem de kalplere hitap eden moda haftası herkesin gözbebeği olmuş durumda. Tasarımların yaratıcılığı ve uyumu tüm misafirlerin dikkatini çekerken kumaş seçimleri ve renk uyumları tamamen birbirini tamamlaya bir ahenk içindeydi. Pudra tonların da bulunduğu moda haftasında diğer renkler kadar öne çıkmasa da bu tonlar da oldukça beğeni gördü.

Sokak modasının oldukça popüler olduğu şu dönemde Kopenhag moda haftası bomba gibi modellerle esti kavruldu ve aynı zamanda kavurdu. Pudra renklerden sonra dikkat çeken diğer bir detay da neon renklerin de ağır basma durumuydu. Neon renkler aksesuar ve kumaşları süsleyerek oldukça şık bir görüntü sağlıyordu.

Bazı tasarımlar ise herkesi büyüleyecek güzellikteydi ve en çok ilgiyi onlar gördü diyebiliriz. Kendine hayran bırakan tasarımlardan örnek verecek olursak: Heliot Emil’in rockstarsı seksapeli, Baum und Pferdgarten’ın Wes Anderson filmlerinden fırlamış gibi bir araya getirdiği hardal, kadife ve şeker pembeler, By Signe’nin lilaları ve Designers Remix’in pastel takımları 2018 Sokak Modası Kopenhag Moda Haftası büyüleyici tasarımlardan sadece birkaçıydı ve çok dikkat çekiciydi.

Bu seneki sokak modası Kopenhag moda haftası nda pastel renklere doyacağınızı şimdiden söylemek gerekir. Şu ana kadar pastel şıklığını yakalayamadıysanız bu modellere ve parçalara bakmanızı öneririz. Son olarak ise İskandinav tasarımcıların son yıllarda en çok kullandıkları detay yakada kürk ise en ‘şeker’ ve orijinal çağlarından birini yaşıyor. Bu durumun destekleyicisi Kopenhag Moda Haftası sırasında rastlanan sokak stilleri oluyor.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz 2020 İlkbahar - Yaz Makyaj Trendleri ve İpuçları başlıklı konuda; aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof