2018 Sokak Modası

2018 Sokak Modası

Sokaklarda her gün binlerce insan görüyoruz ve her biri birbirinden çok farklı biz de 2018 Sokak Modası nasıl olacak diye düşündük. Bakalım bu sene sokak tarzımızı yaratmak için neler yapmamız gerekiyor?

2018 Sokak Modası bizi önce kovboy ayakkabılarıyla karşılıyor. Western tarzı botlar ve çizmeler oldukça sık rastlanmaya başlanan parçalardan. Bu parçaları eteklerle veya kot pantolonlarla tamamlamanız mümkün.

20182in favori renklerinden biri de mor olacak. Bu sene mor parçalara hemen hemen tüm mağazaların vitrinlerinde rastlamanız çok doğal. Mor neredeyse tüm alanlara hakim olacak etek, tişört vb. birçok parçada bu renge rastlayacaksınız. Üstelik sadece bir tonu değil her tonunu görmek mümkün.

Birçok tişörtte de geçtiğimiz senelerde rastlanan marka ve logolar yine bu sene de moda. Artık bu tarz logo ve yazılar gizlenmiyor hatta yeni bir tarz, yeni bir akım haline geliyor. Tişörtlerdeki motiflerden tutun da çantalara kadar bu tarz yazılara da rastlamanız oldukça mümkün bir hal alacağa benziyor. Çıkartmalı pantolonlarınızı giymeye başlayabilirsiniz.

2018 Sokak Modası

Trençkotlarda bu sene gösteriş moda. Klasik bej renkteki trençkotunuza veda edip yeni modellere bakmanızı tavsiye edebiliriz. Düz kesimden ziyade farklı kesimlerde ve yine düz renkten ziyade desenli ve şekilli trençkotlara yönelmeniz iyi olacak.

Havaların ısınmasıyla artan güneş bizi ısıtıp enerji vereceği gibi zararlı ışınlardan da bir şekilde korunmak gerek. Bu korunma yollarından biri de kasketli veya fötr şapka kullanmak. Bu sene şapkalarda hasır modeller ön plana çıkıyor. Ayrıca kovboy botlarıyla hasır şapkaları kombinlemek de mümkün. Hasır şapka demişken hasır sadece şapkalarda kullanılmayacak. Aynı zamanda çantalarda da karşımıza çıkacak.

Bu senenin bir başka modası da puantiye baskılar. Puantiye baskıların da renk tercihi siyah ve beyazdan yana. Siyah üzerine beyaz puantiyeli elbiseler veya beyaz üzerine siyah puantiyeli etekler oldukça tercih edilen modeller arasında yer alacak.

Kalem eteklerde de midi boy ön planda olacak. Sadece iş hayatında değil sokak modasında da artık kalem etek kullanmanız mümkün tabi farklı kesimlerde olan modelleri de deneyebilirsiniz.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz 2018 Tesettür Abiye Modelleri başlıklı konuda; 2018 Tesettür Abiye Modelleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.