Aktif Moda

2020 Söz Abiyeleri

28.01.2020
1.069
2020 Söz Abiyeleri

Her kadının hayallerinde rüya gibi bir gelin olup mutlu bir yuva kurmak vardır. Bunun için uygun ortam hazırlandıktan sonra işlerin resmiyete dökülme süreci başlar. İlk adım sözdür. 2020 Söz Abiyeleri bu ilk adım için çok farklı ve birbirinden güzel modelleri içinde barındırıyor. Evlilik yolunda atılan ilk adımda en önemli kişisel hazırlık elbise seçimidir. Elbise seçimi hallolduktan sonra zaten diğerleri de ona göre şekillendiği için birçok sorun da elbiseyle beraber otomatik olarak halledilmiş olur.

2020 Söz Abiyeleri daha çok sade modelleri içinde barındırıyor. Ama biraz şaşaalı ve şatafatlı modeller de yok değil. Aslında her bayanın zevkine ve tercihine göre modeller bulunuyor. Bu nedenle seçim aşaması seçeneklerin fazlalığından kaynaklı olarak biraz zorlaşıyor denebilir. Abiye söz elbiselerinde en çok tercih edilen kumaşlar saten, tafta, şifon gibi kumaşlardır. Bu kumaşlar hem zarif hem de şıktır. Uzun veya kısa fark etmeksizin her modelde rahatlıkla kullanılabilir. Özellikle ipek ve Fransız danteli uyumu harika bir görüntü elde etmeye olanak sağlar. Son zamanlarda bu tarz detaylar gelin adayları tarafından sıkça tercih ediliyor.

Hangi mevsimde bulunuluyorsa ona uygun bir kumaş seçilmesi söz töreni için rahat olacaktır. Kışın mikado, saten gibi kumaşları seçilmesi tavsiye edilir. Ama saten kumaştaki elbiseler vücut hatlarını ortaya çıkardığından bu tarz detaylara da dikkat edilmesi gerekmektedir. Söz abiyesi seçerken farklı kumaşların kombinleri kullanılarak farklı detaylar yaratıp hoş bir görünüm de elde etmek mümkündür.

Dantelli Söz Abiyeleri

Dantelli modeller her zaman daha ağır bir görüntü elde edilmesini sağlar. Sade ve şık bir görüntü elde etmek dantelli söz kıyafetleri ile mümkündür. Özellikle evde gerçekleşecek söz törenleri için çok uygun bir seçim olacaktır.

İşlemeli Söz Abiyeleri

İşlemeler hemen hemen her alanda karşımıza çıkıyor. Eğer yaz mevsiminde söz töreni olacak ise çiçek işlemeli ve ip askılı uzun abiyeler de gelin adaylarının gözdelerinden olmaya hazırlanıyor. Çiçek işleme detaylı abiyeler hem mevsime hem de elbiselere çok yakışacak modeller arasındadır.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz 2020 Gelinlik Modelleri başlıklı konuda; En Çok Tercih Edilen Gelinlik Modelleri, En Çok Tercih Edilen Gelinlikler ve Gelinlik Modası hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof