Aktif Moda

2020 Terlik Modelleri

2020 Terlik Modelleri

2020 Terlik Modelleri

Terlik yaz aylarının vazgeçilmez tamamlayıcısıdır. Bu nedenle herkes tarafından kolaylıkla ve rahatlıkla kullanılan terlikler sadece gündelik yaşamda değil aynı zamanda gece şıklığında da kullanılan modelleri bünyesinde barındırır; tıpkı 2020 Terlik Modelleri nde olduğu gibi.

Abiye terlik modelleri son zamanlarda karşımıza sık sık çıkmaya başladı. Abiye terlikler kullanım açısından rahat ve kolay olduğu için artık birçok insan için daha cazip duruma geldi. Özel günlerde veya davetlerde elbise giydiğiniz zaman altına illa ayakkabı uydurmak zorunda hissederiz kendimizi. 2020 Terlik Modelleri işte bu sırada devreye giriyor. Abiye terlikler bu zamanlar için tasarlanmış ve tamamen kişinin rahatlığı ile şıklığı üzerine yapılmış modeller. Bu tür terlikleri özellikle de ayakta çok durmanız gereken davetlerde veya düğünlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yaz aylarının gelmesiyle düğünler de başlar. Düğünlerde de genelde çok fazla hareketlilik söz konusudur bu yüzden bu tarz abiye terliklerle pistten hiç inmeyip dilediğinizce oynayabilirsiniz.

Yaz aylarının yaklaşmasıyla da deniz sezonu için hazırlıklar başladı. Bu nedenle bikini, mayo, pareo ve terlik almanın zamanı ufak ufak geldi diyebiliriz. Önceki yazılarımızda bu sezonun bikini, mayo ve pareo modellerinden bahsetmiştik. Şimdi de gelelim terlik modellerine. Plajlarda bu sene yine her zamanki gibi daha çok parmak arası terliklere yer verilecek. Birbirinden farklı ve rengarenk modelleriyle plaj terlikleri plaj modasında yer almayı başardı. Bu sene plaj terlikleri düz renklerin ve baskıların ağırlıklı olduğu modelleri kapsıyor. Plajlarda baskılı ve düz renk terlikler dışında yüksek tabanlı, evet, topuklu değil yüksek tabanlı modellere de yer verilecek. Çiçek baskılı renkli modeller en çok tercih edilenler arasında yer alacak.

Renkli plaj terliklerinin yanında aynı zamanda şeffaf terlikler de bu sezonda dikkat çekecek. Pareolarınızla kombinlediğiniz, rahat parmak arası terliklerinizle birlikte plajlarda göz kamaştıran kişi olabilirsiniz. Plaj terliklerinde öne çıkan renkler daha çok canlı renkler olacak; kırmızı, mavi, yeşil, turuncu gibi. Ancak ağırlıklı olarak mavi ve tonları ön planda olacak. Özellikle turkuaz. Bunların dışında terliklerde tropikal desenler de yer alacak.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz 2020 İlkbahar - Yaz Makyaj Trendleri ve İpuçları başlıklı konuda; aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof