Aktif Moda

2020 Tesettür Abiye Modelleri

01.03.2020
1.420
2020 Tesettür Abiye Modelleri

Eskiden kapalı bayanlar için çok fazla tesettür kıyafet seçeneği yoktu. Az olduğu gibi bir de bulması da oldukça zordu. Ama artık günümüzde hem modeller hem de ulaşma yolları çok fazla miktarda. Bu şekilde olunca hanımlara kalan zorluk modeller arasından karar verip seçim yapmak oluyor.

2020 Tesettür Abiye Modelleri nde açık tonlar ön planda. Yaz aylarında zaten açık renk tercih edilmesi en doğru tercih olur. Havaların ısınmasıyla güneşi soğuran renklerin tercih edilmemesi daha sağlıklı olur. Açık renklerin dışında artık işlemeler de ön planda. Dantel ve boncuk işlemelerin dışında osmanlı detaylara da yer veriliyor. Bunlar hem şıklığı tamamlamada hem de kolay kombin yaratmaya oldukça katkı sağlıyor diyebiliriz. Bunların yanında yine taşlı rozet veya broş tarzı aksesuarlar da abiyelerin şıklığını tamamlamaya yardımcı.

Tesettür abiyeler uzun olduğu için ayakkabı kombinlerinde en doğru seçim yüksek topuk kullanmaktır.

2020 Tesettür Abiye Modelleri

Pelerinli modeller 2020 Tesettür Abiye Modelleri nde sık sık karşımıza çıkacağa benziyor. Pelerin detayı hem abiyeye hareket katıyor hem de şıklığı tamamlamaya yardım ediyor. Böylece daha gösterişli bir hava sergilenmiş oluyor. Pelerin detaylı abiyelerde işlemelere doğal olarak daha az yer veriliyor. Bir şekilde gösterişi de dengelemek gerekiyor haliyle.

Çiçek desenlerine yer verilen abiyeler se hala moda. Modasını kaybedeceğe de benzemiyor. Ayrıca çiçek desenlerinin yer verildiği abiyeler her yaştan tesettürlü bayanın tercihi olmaya devam ediyor. Özellikle de yaklaşan ilkbahar ve yaz aylarında çiçekli desenler ve çiçek işlemelerinin bulunduğu abiyeler içinizi ısıtıp size cıvıl cıvıl bir hava katacak. Enerjiniz etrafınızdaki herkese yansıyacak.

Tek parça tesettür abiyeler de kullanım açısından çok kolay olduğu için birçok bayanın tercihi olacak. Bu tarz abiyelerde en dikkat çeken özellik ise tüller olacak. Tek parça olduğu için tüllerle farklı detaylar yaratılarak uçuş uçuş bir görüntü katmak mümkün.

Açık renklerin çokça tercih edilesinin yanında her zaman kullanılan ve genelde her şeye uyu sağlayan siyah abiye modelleri tabi ki bu sene de moda. Siyah abiyelerde hem düz hem de desenli ve işlemeli modellere rastlamanız tabi ki de mümkün.

 

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz 2020 İlkbahar - Yaz Makyaj Trendleri ve İpuçları başlıklı konuda; aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof