Aktif Moda

2020 Tesettür Gelinlik Modelleri

15.02.2020
1.268
2020 Tesettür Gelinlik Modelleri

2020 Tesettür Gelinlik Modelleri çok fazla modeli içeriyor. Özellikle prenses modelin çok fazla tercih edildiği gelinlik modellerinde yine dantel detayları mevcut. Ayrıca fiyonk, kelebek gibi küçük detaylarla hareket katılan gelinlik modelleri de gözleri kamaştıracak türden. Tesettür gelinlik modelleri her zaman zor seçilen gelinlik modellerinden olmuştur. Bu sene seçimleri kolaylaştırmak amaçlı

2020 Tesettürlü ve Kapalı Gelinlik Modelleri aslında kendi içinde ikiye ayrılmış durumda. Kendisini kraliçe gibi sultan gibi hissetmek isteyen hanımların tercih ettiği abartılı, kabarık, şaşaalı modeller ve daha mütevazı olup sade modeller tercih edenler. Bizim konumuz bu iki türü de içeriyor. Ağırlıklı olarak beyazın tercih edildiği gelinlikler de aslıda daha önceki yazılarda da belirttiğimiz gibi artık her ren gelinlik bulunmakta. Ancak hanımların düşüncesi gelinlik saflığı ve temizliği yansıttığı için beyazın daha iyi olduğu yönünde. Bu sene çiğ beyazdan ziyade tesettür gelinlik modellerinde kırık beyaza da oldukça fazla yer verilmiş durumda.

Dantellerin yine çok fazla yer aldığı tesettür gelinlik modelleri doğal olarak daha çok prenses modellerden oluşuyor. Bu da birçok tesettürlü gelin adayının tercihleri arasında zaten. Etek kısımlarının uçlarında bulunan Fransız güpürleri geçen yıl olduğu gibi bu yıl da gelinlik modellerinde kullanılmaya devam edecek. Ayrıca duvak kısmının uzun olduğu modellerin de daha revaçta olduğunu söylemek mümkün.

2020 Tesettür Gelinlik Modelleri

Gelinlik tercihinizi yaparken mutlaka düğünün yapılacağı mekanın, mevsimin ve konseptin ne olduğunu unutmamanız ve buna uygun tercihler yapmanız gerekmektedir. Tesettürlü bayanların gelinlik tercihleri uzun kollu olduğundan kollarda genelde dantel detaylara rastlamak çok mümkün. Gelin adaylarının duvak konusunda tercih etmeleri gereken modelin daha az kabarık ve uzun olması bekleniyor. Çünkü eşarp ile birlikte fazla kabarık duran duvaklar sizi olduğunuzdan daha kilolu ve görüntü olarak da rahatsız edici şekilde gösterir.

Tesettür gelinlik modelleri bu sene yine dantelli modellerle gelin adayları ile buluşmaya hazırlanıyor. Birbirinden güzel farklı ve çok şık modeller mağazaların vitrinlerini süslemeye başladı bile. Tüm gelin adaylarına kolaylıklar ve bol şans diliyoruz.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz 2020 Gelinlik Modelleri başlıklı konuda; En Çok Tercih Edilen Gelinlik Modelleri, En Çok Tercih Edilen Gelinlikler ve Gelinlik Modası hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof