2018 Topuklu Ayakkabı Modelleri Nelerdir?

2018 Topuklu Ayakkabı Modelleri Nelerdir?

Ayakkabı seçimi her zaman kişinin karakteri ile ilgili bilgiler verir. Seçilen ayakkabıya göre rahat veya ciddi, komik veya kararlı bir kişilik sahibi olup olmadığınız anlaşılabilir. Ayakkabı seçimleri her zaman zevk gerektiren konulardan biridir. Bu yüzden seçerken kendimizi yansıtan ayakkabılar seçmek karşı tarafa doğru bir izlenim bırakmış olmamız anlamına gelir. Topuklu ayakkabılar ise her zaman şıklığın simgesidir. Her ne kadar kullanım açısından biraz zorlasa da çok rahat edilen topuklu ayakkabılar da mevcut. 2018 Topuklu Ayakkabı Modelleri Nelerdir diye bakacak olursak, birçok modeli ve çeşidi içeren bir kreasyon ile karşı karşıya kalırız.

Bu sene yeni sezonda birçok topuklu ayakkabı modeli mağaza vitrinlerinde karşımıza çıkacak. Daha çok stiletto model ayakkabılar bu sene yine raflarda bizleri karşılayacak. Ancak farklı modeller de yok değil. 2018 Topuklu Ayakkabı Modelleri Nelerdir diye düşündüğünüzde geçen sezon ile aynı olan birçok ayakkabı modeli görebilirsiniz. Bu sene ayrıyeten dekolteli ve abiye topuklu ayakkabıları çok fazla tercih edilen ayakkabılar arasına girecek. Bu da davet, düğün veya herhangi bir özel gün için size çok farklı model ve çeşit sunacak anlamına geliyor.

2018 Topuklu Ayakkabı Modelleri Nelerdir?

Dekolte topuklu ayakkabılar daha çok ayağı ön plana çıkaran modellerden olup estetik yapıları nedeniyle çok dikkat çeken modellerden biri olacak. Özellikle yaz döneminde girmemiz sebebi ile tercih yüzdesi daha da artacak gibi görünüyor. Dekolte topuklu ayakkabıların sadece yaz mevsimi için değil her mevsim kullanılabilecek modelleri de bulunuyor.

Abiye topuklu modeller kendi arasında birçok modeli daha içinde barındırır. Platform topuk, dolgu topuk, rugan sivri burun, sandalet tipi topuklu ve son zamanların en çok tercih edilen ayakkabısı olan stilettolar da bu modelin içinde barınır. Bu tarz ayakkabılar gerek topuk yükseklikleri gerekse renk ve kumaş biçimleri ile biraz daha gösterişli ve dikkat çeken ayakkabı modellerindendir. Örneğin lame, gold veya bronz renklerinde ayakkabılar abiye topuklu ayakkabı modelinin içinde yer alır.

Tek bant topuklu ayakkabılar ise her zaman kullanabileceğiniz ve genellikle de her kıyafetle uydurabileceğiniz yapıda olması sebebiyle çok kullanışlı ve rahattır.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Üniversite Mezuniyet Kıyafetleri 2018 başlıklı konuda; Mezuniyet Abiye Elbiseler, mezuniyet kıyafetleri ve Üniversite Mezuniyet Kıyafetleri 2018 hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.