2018 Trend Ruj Renkleri

2018 Trend Ruj Renkleri

Bu yıl ünlü modacıların defilelerine baktığımızda cesur renkleri tercih ettiklerini görüyoruz. Dudak renklerinde göz farlarında olduğu gibi renkli ve canlı renkler moda. 2018 Trend Ruj Renkleri arasında kestane, kiraz, erik ve koyu tonların moda olacağını görüyoruz. Ayrıca mavi, yeşil gibi çılgın renklerin yanı sıra her zaman kullanabileceğiniz nude tonları kullanabilirsiniz. Bu yıl denemeye değer çok farklı makyaj trendleri bulunuyor.

2018 trend ruj renkleri arasında kestane tonlarının bulunduğunu söyledik. Koyu kahverengiye yakın bu rujlar dudaklarınızı olduğundan büyük göstermeye yardımcı olacak. Kendinize en çok yakışan rengi seçmeniz gerekiyor. Aksi takdirde seçtiğiniz renk ten renginizi olduğundan daha soluk ve cansız gösterebilir.

2018 Trend Ruj Renkleri

Erik rengi tonlarındaki rujlar ise herkese ve her cilt tonuna oldukça yakışıyor. Ayrıca bu ruju günlük makyajlarınızda ve sofistike bir gece görünümünde de kullanabilirsiniz. Bu renkle fazla bir makyaj yapmanıza gerek kalmıyor. Maskara ve erik tonu rujunuz birlikte çok şık bir görünüm oluşturacak. Erik tonu için bir çok ton bulunuyor. Mor ve kahverengi karışımından oluşan bu renkleri kolayca kullanabilirsiniz.

Kiraz gibi dudaklar da bu sene moda. Özellikle yazın duru ve sade bir görünüm isteyen herkesin kullanabileceği joker bir renk. Dudaklarınızda yokmuş gibi duran bu doğal rengi aynı zamanda yanaklarınızda da kullanabilirsiniz. Doğal bir renk elde etmek istiyorsanız kesinlikle tercih etmeniz gereken bir renk.

Mavi ve yeşil rujlar en garip renkler. Yalnızca cesur olanların kullanabileceği bir renk değil aslında. Laciverte yakın olması nedeniyle her tona yakışacağını düşünüyorum. Özellikle içerisinde bulunduğumuz kış mevsimi ile de oldukça uyumlu olacaklardır. Seçeceğiniz renklerin koyu olmasına özen gösterin. Marjinal görüntüden hoşlanıyorsanız kesinlikle denemeniz gerekiyor.

Koyu tonlar özellikle kış döneminde ağırlıklı olarak kullanılıyor. Ancak 2018 yılı boyunca dilediğiniz koyu tonlardaki ruju kullanabilirsiniz. Koyu ton rujlar özellikle sadece rimel kullanılmış gözlerle çok yakışıyor. Ayrıca bu kullanımı günlük makyajınızda da randevu gecesinde de kullanabilirsiniz. Bu görüntüyle oldukça şık ve sofistike bir görünüm sağlayabilirsiniz. Uygun fiyatlı bir çok koyu ruj bulabilirsiniz.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz 2018 İlkbahar ve Yaz Trend Far Renkleri başlıklı konuda; 2018 İlkbahar ve Yaz Trend Far Renkleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.