2018 Tunik Modelleri

2018 Tunik Modelleri

2018 Tunik Modelleri birbirinden farklı ve renkli modelleri içinde barındırıyor. Yaz mevsimine girildiği için daha çok canlı renkler içeren tunikler bu sezon ön planda olacak. Tunikler her mevsimde ve her sezonda kullanılan ve aynı zamanda kurtarıcı bir giysidir. Bu nedenle çok tercih edilir. Aynı zamanda hem kapalı bayanların hem de kapalı olmayan bayanların kullandığı bir giysidir. Eşarplarla çok rahat bir şekilde tamamlanıyor olması hanımlar için büyük bir seçim nedeni oluyor.

2018 Tunik Modelleri nde yaz sezonunda farklı desenler ve canlı renkler sıkça kullanılacak. Bu nedenle gün ışığına uygun açık tonlar ve renkli canlı tonların uyumu çok fazla tercih edilecek. Tunik seçiminde mevsimlere dikkat edilmesi gereklidir. Her mevsime uygun farklı tunik modelleri bulunmaktadır. Yazın ince, kışın ise kalın kumaşlardan üretilen modeller tercih edilmelidir. Aksi durumda terleme ve nemi emmemeden kaynaklanan rahatsız edici durumlar oluşabilir. Tunikler günlük sokak yaşamında kullanılabileceği gibi gece davetlerinde de tamamlayıcı kombin ve renkler kullanılabilir.

Tesettür Tunik Modelleri

Tunikler tesettür giyimde de sıkça kullanılır. Pek çok parçayla birlikte kombin edilebilen tesettür tunik genel olarak; kanvas pantolon, kot pantolon veya kumaş pantolon ile tercih edilmektedir. 2018 Tunik Modelleri nde kış olmasına rağmen siyah veya lacivert gibi iç karartan renkler bulunmamaktadır. Bu nedenle tuniklerin kesim şekli ve renkleri ön planda tutulmuştur. Bu seneki modellerin en dikkat çekici özelliklerinden biri de tuniklerin bedene göre biraz daha bol tasarlanmış olmasıdır. Bu kesim şekli tesettürlü bayanların en önemli tercihlerindendir. Düz kesimlerin moda olduğu sezonda asimetrik kesimlere ve küçük detayların olduğu tunik modelleri de yer almaktadır.

Tunik zaten bol olacağından ve hatları kapatacağından, dar kesim kumaş pantolon ile de kullanılabilir. Bu anlamda tunikler tesettürlü hanımlar için de oldukça kullanışlı modellerdendir. Yine yaz mevsimi için uygun kumaşlardan tercih yapıldığında terleme gibi sorunların önüne de geçilmiş olur. Tunikler zaten bol modeller olduğu ve hatları kapatacağı için dar kesim kumaş pantolon ile de kullanılabilir.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Renkli Eşarp Modelleri başlıklı konuda; 2018 Renkli Eşarp Modelleri, Renkli Başörtü Modelleri ve Renkli Eşarp Modelleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.