2018 Yaz Erkek Parfümleri

2018 Yaz Erkek Parfümleri

Yaz parfümleri genellikle hafif kokulardır. Bu nedenle biraz da uçucudur. 2018 Yaz Erkek Parfümleri ferah ve hafif kokuları içerir. Bu parfümler birçok bey tarafından kullanılmaktadır. Yaz mevsiminde ağır kokular kullanmak hem çevreye hem de kişinin kendisine rahatsızlık verir. Sıcak ile birlikte yayılan ağır kokular baskın olup çok fazla rahatsızlık verecektir. Bu da ter kokusu ile karıştığı zaman daha da kötü bir koku olarak ortama yayılır.

İtibarlı bir erkek duruşunu tanımlamak gerekirse; bakımlı, güzel kokan, temiz ve şık giyimli kelimelerini kullanmak mümkün olabilir. 2018 Yaz Erkek Parfümleri bu durumu en iyi tanımlayan kokuları içerir. Erkeklerin tercih ettiği koku türleri genel olarak odunsu, baharatlı ve ferah olarak kategorilendirilmiştir.

Erkek Parfümleri

Dior Sauvage her mevsim ve her zaman kullanılabilecek bir parfümdür. Dünyada en çok kullanılan ve en popüler olan parfümlerden biri Dior Sauvage birçok erkek tarafından kullanılmaktadır. Türkiye’ye henüz gelip gelmediği bilinmemektedir. Ancak dünyanın birçok yerinde erkekler tarafından kullanılmaktadır. Karabiberi bir kokusu olan parfüm yaz mevsiminde kullanımı en uygun parfümlerdedir.

Versace Man Eau Fresh ise yanıcı bir parfümdür. Bu parfüm daha çok sıcak havalarda tercih edilmelidir. Bu koku sadece sıcak havalarda tercih edilir çünkü en çok o zaman yayılır. Bu anlamda tende biraz fazla kalıp etrafa yayılması zordur. Performansı bu anlamda düşük olsa da kokusu gayet iyidir.

Hafif aquatic tarzı olarak Aqva Marine‘i de yaz mevsimi için oldukça iyi bir tercih olacaktır. Okyanus veya deniz havası ve kokusu hem ferah hissetmeyi sağlar. Temiz ve ferah kokuya sahip olan bu parfüm iyi bir performansa da sahiptir. Parfüm ortalama 6 ya da 7 saat kadar kalıcılığa sahiptir.

Aqva Amara, bitter sea, yani acı deniz demek ve bizce bu ismi tam anlamı ile taşıyan bir parfümdür. Acı ve tuzlu biraz da sert bir kokuya sahiptir. Performans olarak da orta denebilir. Yaklaşık 6 saat kadar etkisini kaybetmeden durur. Bu da çok kötü bir performans sayılmaz.

 

 

 

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Gömlek Tunik Modelleri başlıklı konuda; 2018 Gömlek Tunik Modelleri, Gömlek Tunik Kombinleri ve Gömlek Tunik Modelleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Özgür dedi ki:

    harika parfümler.

BİR YORUM YAZ

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.