Aktif Moda

2020 Yaz Erkek Terlik Modelleri

2020 Yaz Erkek Terlik Modelleri

2020 Yaz Erkek Terlik Modelleri

Bütün kış boyunca kapalı kalan ayaklar artık özgürlüğe kavuşup rahatlama mevsimine yaklaşıyor. Havaların iyice ısınmasıyla birlikte yaz mevsimine yaklaşıyoruz. Bu da demek oluyor ki artık kapalı, ağır botlara elveda, terliklere ve sandaletlere ise merhaba! 2020 Yaz Erkek Terlik Modelleri birçok rahat modelden oluşuyor.

2020 Yaz Erkek Terlik Modelleri parmak arası veya düz modeller olmak üzere 2 kategori diyebiliriz. Ama önemli olan ne olursa olsun, hangi model veya marka olursa olsun ayakların konforu ve sağlığı ön planda tutulmalı. Terliklerde bakılması gereken bir diğer önemli nokta kullanılan kumaşın terletmeyen türde olmasıdır. Bu yüzden terletmeyen terlikleri tercih etmeniz sizin için daha iyi bir seçenek olacaktır. Her ne kadar yazlık sokak terliği olarak düşünülse de kaliteden ödün vermemek gerekiyor ayak sağlığı çok önemli bir konu, tüm bedenin yükü ayaklarda olunca doğal olarak onların rahatını düşünmek zorunlu bir hale geliyor. Aksi takdirde birçok hastalığın da kapısı aralanmış oluyor.

Terlik seçimlerinde dikkat edilmesi gerekenlerden biri de terlik alırken seçilen zaman, bu biraz tuhaf gibi gelebilir ama gün içinde ayak hacmi genişlediği için akşamüstü terlik almak daha sağlıklı sonuç almanızı sağlar ölçü konusunda. Terlik seçimi yaparken tek ayakla denemek yerine iki ayakla denemelisiniz. Genellikle kösele tabanlı terlikler en rahat olanıdır. Gün içinde sık sık terlik değiştirmek zorundaysanız ya da terlik değişikliği yapmanız gereken bir durum olduğunda terliklerin aynı özelliklerde olmasına dikkat etmeniz gerekiyor. Terlik seçerken denendiği zaman, terlik ucu ve ayak baş parmağı arasında yarım cm kadar bir mesafe olması önerilir. Terliğiniz kapalı bir modelse baş parmağınız terlik ucuna temas etmemelidir.

Parmak arası terlikler bu yeni sezonda da en çok rağbet gören modellerden olacak. Erkek terlik modellerinde genellikle 2 tip olduğu için çok fazla farklı seçenek oluşmuyor doğal olarak. Ama rahatlık konusunda çok seçenek var. Birçok renkten oluşa modeller genellikle plaj modasına hitap ediyor. Cıvıl cıvıl renkler ve tropik baskılı plaj terlikleri genellikle parmak arası modelleri kapsıyor.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz 2020 İlkbahar - Yaz Makyaj Trendleri ve İpuçları başlıklı konuda; aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof