Aktif Moda

2020 Yaz Mayo Modelleri

2020 Yaz Mayo Modelleri

2020 Yaz Mayo Modelleri

Bahar aylarını takip eden yaz mevsimi artık yavaş yavaş ülkemize de gelmeye başladı. Bu nedenle mağazaların vitrinleri de mayo ve bikini modelleriyle süslenmeye başladı bile. Her yaz deniz, tuz, güneş ve kum derken diğer yaz için baktığınızda elinizde yıpranmış bir mayo veya bikini kalmış olur. Bu nedenle de her yaz farklı modellerde mayo ve bikinilerden alarak hem bikini veya mayonuzu yenilemiş hem de modaya uyum sağlamış olursunuz. 2020 Yaz Mayo Modelleri yine birbirinden güzel modelleri içinde barındırarak size bir sürü farklı seçenek sunuyor.

2020 Yaz Mayo Modelleri hem çok renkli hem de seçenek şansınız çok fazla. Ancak mayo seçimlerinde vücut tipiniz oldukça önemli. Bu yüzden eğer çok harika bir fiziğiniz yoksa ipli veya bel – karın bölgesinde yine ipli detayları olan mayoları seçmek pek de doğru bir tercih olmaz. Zira görüntüsünden rahatsız olacağınız çok açıktır. Tabi mayo seçimi yaparken modelden önce vücuda uyup uymadığına da bakmak gerekiyor. Örneğin basen bölgenizden şikayetçiyseniz, dikkatleri üst tarafa toplayacak modellere bakmanız sizin için avantajlı olacaktır.

Danteller uzun süredir hayatımıza giren parçalardan biri olmaya devam ediyor. Hemen hemen her yerde dantelli herhangi bir parçaya rastlamak çok mümkün. Dolayısıyla dantel detayları artık mayo ve bikinilerde de rastladığımız parçalar haline gelmiş durumda. Aynı zamanda düğmeli, delikli ve uzun şeritlerden oluşan parçalar da busen çok fazla terci edilen modellerden olacak. Bu farklı tasarımlar sayesinde tüm dikkatler sizin üzerinizde olacak. Plaj modasını size soracaklar.

Tek parça mayolar en son 80’li yıllarda karşımıza çıkıyorken bu sene tekrar plajlara ve sahillere geri dönüyor. Bu tarz modeller etkileyici vücuda sahip bayanlar tarafından tercih edildiğinde fazlasıyla çekici bir görünüm elde ederek nefesleri kesecek. Çekicilik yerine daha sportif bir hava vermeyi düşünüyorsanız spor tarzdaki mayolar bu sene yine plajlarda esip kavuracak. Daha çok kırmız ve mavinin hakimiyeti olan bu mayolar sizi sportif bir görüntüye kavuşturacak. Uzun kollu mayo modelleri ise göğüs kısmındaki dekolteyle yine çekici görüntü sağlamanıza imkan yaratacak.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Yaz 2020 Modası başlıklı konuda; Yaz 2020 Modası, Yaz Kıyafet Kombinleri ve Yaz Kıyafet Modası hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof