2018 Yeni Eşarp Modelleri

2018 Yeni Eşarp Modelleri

Eşarp tüm hanımların sık sık kullandığı aksesuarlardan biridir. Eşarplar çok amaçlı olarak kullanılabilen nadir eşyalardan biridir. Gerek aksesuar olarak gerek saçı örtmek için gerekse boyunda veya bilekte birçok kullanım alanı vardır. 2018 Yeni Eşarp Modelleri yaz sezonu ile birlikte farklı renk ve detaylarla karşımıza geliyor. Bu anlamda hanımların seçim yapmalar zor olacak. Çünkü çok çeşitli ve farklı desenler ve modeller var.

2018 Yeni Eşarp Modelleri düz renklerden ziyade bu sezonda desenlere ağırlık veriyor. Bir anlamda yazın cıvıltısı eşarplara taşınıyor denebilir. Ayrıca su ve leke tutmayan dokusu ile her anlamda kullanışlı ve uzun ömürlü ürünler de bu sezon eşarp modellerinin en iyi özelliklerindendir. Daha uzun ömürlü ve cilde zarar vermeyen kumaşlar ve dokular kadınların da oldukça dikkatini çeken ve önem verilen bir konudur. Bu yüzden bu senenin eşarpları cıvıl cıvıl renklerle birlikte sağlıklı ürünler de mağaza vitrinlerinde yer alacak.

Eşarp Modelleri 2018

Bu senenin en çok tercih edilen ve beğenilen desenlerinden olan çiçek desenleri eşarplarda da yer alacak. Renkli çiçekler ve alt tabanın rengiyle uyumlu bahar detayları eşarpları süsleyecek. En çok tercih edilen kumaş da ipek olacak. İpek hem narin hem yumuşak hem de sağlıklı bir kumaştır. Kullanımı da oldukça rahat ve kolaydır. İpek kumaş üzerinde çok yoğun renk geçişi olmadan hafif geçişlerle renklenen detaylar zariflik ve şıklık katacak. Yeni sezonda ipek kumaşın yanında terletmeyen diğer kumaşlar da yer alacak. Yaz sezonunda bu kumaşların tercih edilmesi daha rahat bir kullanım sağlayacağından rahatlık açısından önemlidir. Soluk renklerin dışında bazı canlı renkler de bahar ve yaz sezonunda eşarplarda yer almaya başladı. Bu renkli modeller daha çok boyunda ya da bileklik olarak bilekte tercih edilebilir. Hafif soluk ve pastel tonlar ise saçı örtmek amaçlı tesettürlü bayanlar için olukça iyi bir seçenektir. Bu renkler ile daha zarif ve daha şık görünmek daha kolay olacaktır. Kullanılacak olan eşarbın hangi mevsimde tercih edileceği kumaş seçimi açısından önemlidir.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Askısız Abiye Elbise Modelleri başlıklı konuda; 2018 Askısız Elbise Modelleri, Askısız Abiye Elbise Modelleri ve Askısız Abiye Elbiseler hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.