Aktif Moda

2020 Yeni Nişanlık Modelleri

15.02.2020
1.091
2020 Yeni Nişanlık Modelleri

2020 Yeni Nişanlık Modelleri

Her genç kızın en büyük hayallerinden olan evlilikte ilk adım isteme ve sözden sonra nişan töreninin olmasıdır. Her genç kız evlilik süreci boyunca tüm hazırlıklarının ve bu törenler silsilesi sürecinin mükemmel ve kusursuz olmasını ister. Bunun için ilk önce kendi görüntüsüne önce kendi görüntüsünün harika olmasını bekler ki tüm gözler üzerinde olun. 2020 Yeni Nişanlık Modelleri tam da gözleri sizin üzerinizde toplayacak türden. Oldukça şık ve güzel modelleri içinde barındırıyor.

Nişan törenleri aslında bir nevi düğüne alıştırma gibi bakılabilir. Özellikle de büyük nişan düşünüyorsanız zaten mekan seçimi, davetiye basımı, masa düzeni derken ister istemez düğün için bir prova almış oluyorsunuz. Bu nedenle abiye seçiminizi de doğal olarak düğünü yapacağınız mekana ve konsepte göre ayarlamanız gerekiyor. 2020 Yeni Nişanlık Modelleri her mekana uygun modeli içinde barındırdığından seçim için şansınız var diyebiliriz. Tüm bunların dışında tabi müstakbel eşinizin de giyeceği kıyafet önemli olduğundan onu da dikkate almayı unutmayınız. Aynı zamanda en dikkat etmeniz gereken kısmın vücut şeklinize yakışan bir model seçmek olduğunu unutmamalısınız.

Nişan töreniniz eğer salon gibi büyük bir mekanda olacaksa taşlı, pullu veya parlak modeller ve kabarık prenses modeller tercih etmeniz çok doğru bir karar olacaktır. Gelin adayının abiyesiyle damat adayının kıyafetinin de uyumlu olmasına özen gösterilmelidir.

Nişan kıyafetinizde kullanacağınız kumaş da çok büyük önem taşır. Kullanılan kumaş elbisenizin havasını değiştirecektir. Abiye nişan elbiselerinde en çok tercih edilen kumaşlar saten, tafta, şifon gibi kumaşlardır. Özellikle ipek ve Fransız danteli uyumu harika bir görüntü elde etmenize olanak sağlar. Kumaş seçiminizi yaparken nişan töreninizin yapılacağı zamanı dikkate almanız gerekir. Hangi mevsimdeyseniz ona uygun bir kumaş seçmeniz sizin için rahat olacaktır. Kışın mikado, saten gibi kumaşları seçmeniz gerekir. Ama saten kumaştaki elbiseler vücut hatlarını ortaya çıkardığından bu tarz detaylara da dikkat etmeniz gerekmektedir. Nişan abiyenizi seçerken farklı kumaşların kombinlerini kullanarak farklı detaylar yaratıp hoş bir görünüm de elde edebilirsiniz.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz 2020 Gelinlik Modelleri başlıklı konuda; En Çok Tercih Edilen Gelinlik Modelleri, En Çok Tercih Edilen Gelinlikler ve Gelinlik Modası hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof