Aktif Moda

2020’in Trend Saç Kesim Modelleri

20.02.2020
1.005
2020’in Trend Saç Kesim Modelleri

Saçlar iyi bir görüntünün temelini oluşturur. Hele ki yüzünüze uygun saç modelini ve saç kesim şeklini bulduysanız bu çok şanslı olduğunuz anlamına gelir. Uygun saç kesimini bulmak birçok modelin de yüzünüze uyacağı anlamına gelmektedir. 2020 Trend Saç Kesim Modelleri de birbirinden havalı modelleri bünyesinde barındırıyor. Bu modeller belki de artık değiştirmeniz gereken stiliniz için bir rehber olabilir.

2020 Trend Saç Modelleri daha çok kısa saç kesimlerinden oluşuyor. Artık bele kadar uzun saçlar çok fazla tercih edilmiyor. Zaten gerek bakımı gerekse yıpranma payı kısa saçlara göre daha zor ve fazla olan uzun saç bu sene pek de tercih edilmeyecek diyebiliriz.

2020 Trend Saç Kesim Modelleri

2020 baharında kısa bob kesimi çok fazla öne çıkacak. Kullanımı oldukça kolay ve rahat olan bu saç kesim modeli sizin de tercihiniz olabilir. Bob kesimle saçlarınızı toplama ihtiyacınız pe fazla olmayacak. Uzunluğu omuzlarınıza varmadan biten bu saç modelinde saçlarınızı kulak arkası yapmanız bile sizi çok şık gösterecek.

Maskülen saç kesimine baktığımız zaman artık perçemlerin bile daha erkeksi olduğunu görmek mümkün. Bunun dışında yine yumuşak çizgilerdense keskin kesimler daha meydana çıkmış durumda.

Küt saç kesimi çoğu kadının en az bir kere denemek istediği ya da “saçımı küt kestirsem nolur?” diye düşündüğü modellerden biridir. Bu sene küt saç kesimi modayken denemeyi unutmayın. Ayrıca küt saç kesiminde enseden topladığınız küçük at kuyruğu sizi oldukça şık gösterecek.

Pixie saç kesimi ise yine maskülen diye nitelendirebileceğimiz saç kesim modellerinden biri. Oldukça kısa ve klasik olan bu model, şekil vermesi çok kolay ve bakımı da bir o kadar rahat olan saç kesimlerinden. Eğer saçınızı pixie tarzında kestirmeyi düşünüyorsanız, jöle ile şekil verip sabitleyerek kullanmanızı tavsiye edebiliriz. Ayrıca gün boyu asla tülerme ve kabarma gibi bir sorunla da karşılaşmazsınız.

Saçlarınız uzun ve bu modeller size pek de çekici gelmiyorsa uzun saçlar için biraz değişime gitmeniz gerekebilir. Uzun saçlar için değişik aksesuarlar kullanarak saçınıza ve tarzınıza yeni bir soluk getirmeniz mümkün.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz 2020 İlkbahar - Yaz Makyaj Trendleri ve İpuçları başlıklı konuda; aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof