Aktif Moda

2022 Bohem Giyim Tarzı

18.09.2022
1.746
2022 Bohem Giyim Tarzı

Özellikle anı yaşamak ve hayatı eğlenceli bir şekilde geçiren hanımlar farklı görünmekten hoşlanırlar. Bohem tarz da bu yaşam görüşü için tam da biçilmiş kaftandır. Renkli ve otantik öğeleri bir araya getiren bu giyim tarzı ile çok şık ve farklı görünebilirsiniz. 2022 bohem giyim tarzı modern çizgiler ile buluştuğunda çok şık bir görünüm oluşturmanıza yardımcı oluyor. İlk olarak 60’larda ortaya çıkan bu giyim temel olarak özgürlük ve özlem temaları içeriyor diyebiliriz.

Sonbahar Bohem Tarz 2019 - 2022 Bohem Giyim Tarzı

Bohem Tarz Kombin Önerileri 2022

Bohem tarz oluşturmak için bazı temel şeylere uymanız gerekiyor. Genellikle keten, kadife, pamuk ve şifon kumaştan yapılan parçaları tercih etmelisiniz. Doğal tonları bir arada kullandığınızda çok daha etkili bir sonuç almış olursunuz. 2022 bohem giyim tarzı yakalamak için 60’lı yılların modası olan yüksek belli kot pantolonları tercih etmelisiniz. Ayrıca siyah, gri ve bej tonlarını kullanarak kıyafetinizi doğallaştırabilirsiniz. Boho-chic tarzını da günlük hayatta ve festivallere katılırken tercih edebilirsiniz. Temel olarak etnik desenlerle süslenmiş olan bu tarz hemen hemen herkese çok yakışıyor.

Uzun boylu hanımlar bohem uzun etekleri günlük kombinlerinde tercih edebilirler. Bu eteklerin üstüne el işi büstiyer ya da kazak modellerini tercih etmeniz doğru bir kombin olacaktır. Sıcak yaz günlerinde taba renkli boncuklu sandalet ile çok şık görünebilirsiniz. Kış aylarında bileğe kadar gelen siyah botlar ya da kovboy stili botlar kombininiz için doğru görünüm oluşturacaktır. Aksesuar olarak büyük küpeleri tercih edebileceğiniz gibi renkli saç bantlarını da tercih edebilirsiniz.

Yaz Bohem Tarz 2019 - 2022 Bohem Giyim Tarzı

2022 Bohem Giyim Modelleri

Genellikle yaz aylarında ferah ve şık göründüğü için tercih edilen bohem tarz kış aylarında da kullanılabilir. Pamuklu renkli kazaklar ile birlikte yüksek belli kot pantolonlarıya da kadife pantolonları birlikte tercih edebilirsiniz. Kaban olarak renkli modelleri ve siyah bot modellerin tercih edebilirsiniz. 2020 bohem giyim tarzı genel olarak yaz aylarına keten gibi ince kumaşlardan yapılan parçaları tercih ederek ve kış aylarında yün ya da pamuklu kazak modellerini tercih ederek yakalanabilir.

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2013 - 2022 Türkiye'nin en aktif Kadın sitesi ile her zaman trend olun.