Aktif Moda

2020 El İşi Patik Modelleri

09.04.2020
803
2020 El İşi Patik Modelleri

Özellikle soğuk havalarda ayaklarımızı sıcak tutmak için el işi patikleri tercih ediyoruz. Tığ, şiş ya da Tunus işi örgü aparatını kullanarak patik yapabilirsiniz. 2020 el işi patik modelleri ile ayaklarınızı sıcak tutabilirsiniz. Son dönemlerin en çok tercih edilen patik modellerinden birisi Tunus işi patikler. Üzerine pek çok işleme yapabilirsiniz. Bu sayede çok daha şık ve kullanışlı görünen patiklere kavuşabilirsiniz. Bu patik modelleri çeyiz için de oldukça uygun. Bohça hazırlığında olan gelin adayları bu patik modellerine göz atabilirler.

El İşi Patik Yapımı 2020

Pratik bir patik yapmak istiyorsanız iki şiş kullanabilirsiniz. Yeni sezonda çok kolay bir şekilde kendi patiğinizi yapabilirsiniz. 2020 el işi patik modelleri arasında çeyizinize koymak için renkli modelleri tercih edebilirsiniz. Patiğimize 52 ilmek atarak başlıyoruz. Ayak numaranıza göre büyütmek için 4 ilmek fazla yapabilirsiniz. 37 – 38 numara için 52 ilmek yeterli oluyor. İlk ilmeğimizi örmeden alıyoruz ve geri kalan ilmekleri ters olarak örüyoruz. Son ilmeği düz olarak ördükten sonra yeni sırada ilk ilmeği örmeden alıyoruz.

İkinci sırada da tüm ilmekleri ters olarak örüyoruz. Aynı şekilde bitirdikten sonra örgünün ters yüzünde yeni rengimizi bağlıyoruz. Renk geçişi yaptığımız için ilk ilmeği ters olarak örüyoruz. 38 ilmeği yeni renk ile ördükten sonra, örgümüzün ön yüzünü çevirerek ilk ilmeğimizi örmeden alıyoruz. Geri kalan ilmekleri de yeni renk ile ters örmeye devam ediyoruz. En son ilmeği düz örüp bitiriyoruz. Aşağıdaki videodan patiğin yapılışının tamamını görebilirsiniz.

2020 Patik Modelleri

Yeni sezonun patik modelleri biraz daha etnik modellerden oluşuyor. Klasik renklere sahip patik modellerinden birisini yapabilirsiniz. 2020 el işi patik modelleri çeyizde şık göründüğü için çok tercih ediliyor. Özellikle bohça hazırlığında olan gelin adayları bu patik modellerinden yapıp bohçaya koyabilirler. Şiş ile patik yapma yöntemini öğrenerek hem bayanlar hem de baylar için patik yapabilirsiniz. Patik ipi seçerken yün ip tercih etmeye özen göstermelisiniz. Bu sayede çok daha kolay bir şekilde ayaklarınızı ısıtabilirsiniz.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz 2020 Patik Modelleri başlıklı konuda; Burgu Patik Yapımı ve patik modelleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof