Aktif Moda

2019 Erkek Saç Modelleri

23.12.2018
297
2019 Erkek Saç Modelleri

Erkek saç modelleri arasında pek çok farklı saç modeli yer alıyor. Erkekler genellikle yüz hatlarına göre saç kesimi yaptırıyorlar. Özel ve gündelik hayatınızda şık görünmek için 2019 erkek saç modelleri arasından birisini tercih edebilirsiniz. Kısa saç modellerinden uzun saçlara kadar deneyebileceğiniz pek çok farklı saç modeli bulunuyor. En çok tercih edilen klasik modellerden birisi olan kısa saç hemen hemen her erkeğe yakışıyor. Jöle, wax ya da saç köpüğü gibi çeşitli şekillendiricileri kullanarak saçınıza şekil verebilirsiniz.

Kısa Erkek Saç Modelleri 2019

Erkek Saç Modelleri 2019

Saçlarınız doğal kıvırcıksa bunu avantaja dönüştürebilirsiniz. Doğal bukleli saçlarınızı ön plana çıkaracak modelleri tercih edebilirsiniz. Tepeden asimetrik yanları 1 – 2 numara şeklinde kestirerek çok daha havalı görünebilirsiniz. Saçlarınızı sol ya da sağ yanınıza çekerek kullanabilirsiniz. 2019 erkek saç modelleri arasında uzun saçlar da yer alıyor. Uzun saçınızı üçgen şeklinde kestirerek buklelerin daha belirgin olmasına yardımcı olursunuz. Ayrıca kıvırcık saçlar için önerilen saç kremi ya da saç köpüğü kullanarak da saçlarınızı doğal gösterebilirsiniz.

Fade kesim son dönemlerde erkekler arasında moda olan saç akımlarından birisi. Her yüz tipine uygun olan fade saç kesimi ile yüzünüzü şekillendirebilirsiniz. Bu saç modelinde yan ve ense kısımları 2 – 3 numara üstler orta uzunlukta olacak şekilde tercih edilir. Bu model sayesinde saçınızı çok daha hacimli gösterebilirsiniz. Her sakal modeli ile uyumlu olabilen bu saç modeli hemen hemen her yüz tipine de yakışıyor. Bakımı kolay olan zahmetsiz bir model arayışı içerisindeyseniz dağınık saç modeli tercih edebilirsiniz.

Modern Erkek Saç Modelleri 2019

Popüler Erkek Saç Modelleri

Yanlar ve ense 3 numara olan bu saç kesimi Mohawk saç kesimine oldukça benziyor. Günümüzde ünlüler ve futbolcular arasında çok popüler olan bu saç kesimi ile çok yakışıklı görünebilirsiniz. Ortada kalan saçınızı dilerseniz uzun ya da kısa bırakabilirsiniz. 2019 erkek saç modelleri arasında en çok tercih edilen Mohawk saç modeli son dönemlerde biraz daha kısa ve orta boy uzunlukta tercih ediliyor. Bu çok daha modern bir görünüme sahip olmanıza yardımcı oluyor.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz 2020'in Trend Saç Kesim Modelleri başlıklı konuda; 2020 Trend Saç Kesim Modelleri ve Saç Kesim Modelleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof