Aktif Moda

2020 Patik Modelleri

10.04.2020
739
2020 Patik Modelleri

Kış aylarında el örgüsü patik modellerini tercih edebilirsiniz. El işi yapmayı seviyorsanız ve tığ ve şiş kullanabiliyorsanız kendi patiğinizi yapabilirsiniz. 2020 patik modelleri genellikle renkli ve desenli olarak yapılıyor. Elde yapılan patikler çok daha şık görünüyor ve sıcak tutuyor. Elinize hangisi daha kolay geliyorsa onu tercih etmelisiniz. Patik yaparken farklı teknikleri kullanabilirsiniz. Evde giymek için patik bot son dönemlerde çok popüler. Üzerinde farklı desenler ya da boncuklar bulunan patik modellerini tercih edebilirsiniz.

Burgu Patik Yapımı

2020 patik modelleri arasından kendinize en uygun modeli tercih etmelisiniz. Burgu patikler ev içerisinde oldukça kullanışlı oluyor. Patiğin tamamını haroşa örgüsünü kullanıyoruz. Patiğimiz için 3 numaralı misina şiş ve şişe uygun bir ip tercih ediyoruz. Şişimize 76 ilmek atarak başlıyoruz. Bir sıra haroşa örüyoruz. İkinci sırada ilk ilmeği örmeden alıyoruz ve ilk düz ilmeğimizi atıyoruz. Daha sonra bir ilmek arttırıyoruz. Daha sonraki 35 ilmeği düz olarak örüyoruz. Bir ilmek daha arttırıp 2 ilmek yapıp bir ilmek daha arttırıyoruz.

Bu şekilde aşağıdaki videodaki adımlara uyarak patiğinizi yapabilirsiniz. Bu patik çeyiz hazırlığı yapan gelin adayları için oldukça uygun. Bu patiği pek çok renkte yapabilirsiniz. Özellikle bebe mavisi ve pudra pembesi tonlarında yapabilirsiniz. Patikte kullanacağınız boncukların biraz iri olması gerekiyor. Deliği biraz daha büyük boncukları tercih ederseniz işlerken zorluk yaşamazsınız. Oldukça modern görünen bu modeli küçük kız çocukları için de yapabilirsiniz. Evde ya da misafirliğe giderken bu patiği tercih edebilirsiniz.

Patik Modelleri 2020

Yeni sezonda birden fazla patik modelinin popüler olduğunu söyleyebiliriz. Tığ işi mısır patlağı tekniğini kullanarak kolay ve pratik bir şekilde patik yapabilirsiniz. 2020 patik modelleri genellikle yumuşak tonlardaki renkleri içeriyor. Şiş ile daha kolay yapabileceğinizi düşünüyorsanız iki şiş kullanarak basit bir patik yapabilirsiniz. Çeyiz için biraz daha işlemeli ve boncuklu modelleri tercih edebilirsiniz. Biraz daha yaşlı bir hanıma hediye patik hediye edecekseniz, koyu renklerde bir patik yapabilirsiniz. Üzerinde çiçek bulunan patikler ideal olacaktır.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz 2020 Lif Modelleri başlıklı konuda; En Beğenilen Lif Modelleri, Lif Modası ve lif modelleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof