2019 Telkari Yüzük Modelleri

2019 Telkari Yüzük Modelleri

Telkari sanatı çok uzun zamandır hayatımızda olan bir sanattır. Özellikle bayanlar 2019 telkari yüzük modelleri ne bayılıyor. Telkari sanatıyla birlikte daha özenli ve kişiye özel yüzükler yapılabiliyor. Telkâri sanatında genellikle gümüş kullanılsa da altın da kullanılabiliyor. Alyansınızın size özel ve gösterişli olmasını istiyorsanız altın telkâri yüzük modelleri tercih edebilirsiniz. Üzerinde farklı taşlar ya da desenler bulunan yüzükler gerçekten göz alıcı duruyor. Yüzüklerin fiyatı üzerindeki uğraşa göre değişiyor. Çok emek gerektiren yüzükler normalden biraz daha pahalı olabiliyor.

İncili Telkari Yüzük Modelleri

Telkâri Yüzük Modelleri

Orta yaşlı hanımlar büyük taşlı telkâri yüzük modellerini tercih ediyorlar. Ortasında yeşil, kırmızı ve mavi taş bulunan yüzük modelleri orta yaşlı hanımlar için çok daha uygun olacaktır. 2019 telkari yüzük modelleri arasında genç hanımlar için de uygun yüzük modelleri var. Çiçekli ve minik taşlı yüzük modelleri arasından kendi tarzınıza en uygun yüzüğü tercih edebilirsiniz. Klasik tarza sahipseniz çiçekli büyük taşlı yüzük modelleri ile çok daha şık görünebilirsiniz.

Spor tarza sahip hanımlar biraz daha ufak taşlı yüzük modelleri ile çok daha şık görünebilirler. Küçük telkâri yüzük modellerini bir arada takabilirsiniz. Tesettürlü hanımlar biraz daha ince işlemeli yüzük modellerini tercih ediyorlar. Yüzük tercihi yaparken parmağınıza uygun olacak şekilde bir tercih yapmalısınız. Eğer büyük ve iri parmaklara sahipseniz biraz daha ince motifli telkâri yüzük modellerini tercih etmelisiniz. Daha ince parmaklara sahip olan hanımlar biraz daha ağır işlemeli yüzük modellerini çok rahat bir şekilde takabilirler.

Büyük 2019 Telkari Yüzük Modelleri

2019 Telkari Yüzük Modelleri

Erkekler de şık görünmek için telkâri yüzük modellerini tercih edebilirler. 2019 telkari yüzük modelleri arasında erkekler için de uygun olan modeller yer alıyor. Beyler genellikle siyah büyük taşlı telkâri yüzükleri tercih ediyorlar. Yüzüğün üzerinde bulunan ince işlemeler ile çok şık görünüyor. Genellikle gümüş üzerine siyah işlemeler tercih edilerek yüzüğün süslenmesi yapılıyor. Farklı bir renk tercih etmek istiyorsanız bordo rengi ya da kahverengi telkâri yüzükleri tercih edebilirsiniz. Bu modellerde son dönemde oldukça popüler.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Lc Waikiki Kazak Modelleri 2019 başlıklı konuda; Lc Waikiki Kazak Kombinleri 2019 ve Lc Waikiki Kazak Modelleri 2019 hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.