Aktif Moda

2020 Ferace Modelleri

2020 Ferace Modelleri

Tesettürlü hanımlar dış giyimde feraceleri çok tercih ediyorlar. 2020 ferace modelleri yeni sezonun moda trendlerini barındıran modellerden oluşuyor. Genç hanımlar biraz daha açık renkli ferace modellerini tercih ederken yerine göre koyu renkli feraceleri de tercih edebilirsiniz. Genellikle klasik tasarımlı feracelerin ön plana çıktığını göreceğiz. Sonbahar sezonunda çok tercih edilecek olan geniş kesimli kollara sahip olan ferace modellerini tercih edebilirsiniz. Krem tonlarındaki renkli feraceleri tercih ederek çok daha klasik ve zarif bir kombin oluşturabilirsiniz.

Uzun Ferace Modelleri 2020

2020 Ferace Kombin Önerileri

Dışarıya özel bir etkinlik için çıkıyorsanız biraz daha klasik ferace modellerini tercih edebilirsiniz. Özellikle kahve krem tonlarındaki ferace modelleri ile çok şık ve modern görünebilirsiniz. Açık renkli başörtüsü veya şal ile kullandığınızda kombininizin çok daha dikkat çekici görüneceğinden emin olabilirsiniz. Bu kombinde çanta olarak küçük kutu el çantası modellerini tercih edebilirsiniz. 2020 ferace modelleri arasından siyah renkli modeller de çok tercih ediliyor. Özellikle renkli başörtüleri ile siyah feraceler birbirine çok yakışıyor.

Daha günlük bir kullanım için koyu gri renkli feraceleri tercih edebilirsiniz. Özellikle kışa yaklaşırken böyle bir ferace sizi çok daha şık gösterebilir. Siyah botlarla birlikte kombinlendiğinde bu feracenin biraz daha spor kombinlerle uyumlu olduğunu göreceksiniz. Petrol yeşili ya da biraz daha koyu renkli eşarplarla birlikte bu feraceyi kullanabilirsiniz. Kiremit renkli feraceler de bu sezonun oldukça popülerlerinden. Günlük kullanım için uygun olan bu modelleri siyah renkle birlikte kullanılmış modellerini tercih edebilirsiniz. Başörtüsü olarak tabii ki de siyah renkli başörtüleri tercih etmelisiniz.

Uzun Pardesü Modelleri 2020

2020 Toprak Rengi Ferace Modelleri

Bu sezonun en çok tercih edilen ferace renklerinden birisi de toprak tonları feraceleri. Oldukça şık görünen bu ferace modellerini farklı kombinlerinizde kullanabilirsiniz. Klasik kombinlerinizde dikkat çekmek için bu feraceleri tercih edebilirsiniz. 2020 ferace modelleri genellikle renkli parçalardan oluşuyor. Genç ve dinamik görünmek isteyen herkes bu ferace modellerini tercih edebilir. Spor kombinlerde modaya ayak uydurmak için işlemeli kot ferace modellerini tercih edebilirsiniz. Çiçek işlemeli kot feraceler bu sezonun çok tercih edilen modellerinden birisi olacak.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz 2020 Bohem Giyim Tarzı başlıklı konuda; 2019 Bohem Giyim Modelleri, 2019 Bohem Giyim Tarzı ve Bohem Tarz Kombin Önerileri 2019 hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof