Aktif Moda

2021 Bindallı Modelleri

2021 Bindallı Modelleri

Bindallı modelleri her ne kadar kına gecelerinde kullanılan geleneksel kıyafetlerimizden olsa da zaman geçtikçe bindallı modelleri de artık gelişti ve güzelleşti. Kökeni Osmanlı’ya dayalı olan bindallı o dönemlerde kendi düğününde gelinlik, başka düğünlerde ise elbise olarak kullanılıyormuş. Kaftana benzeyen model genellikle kırmızı ve kırmızının üzerinde yaprak desenleri gibi çeşitli desenler taşır. 2021 bindallı modelleri ise daha çok yeniye dönük ve rengarenk ve model model.

2021 bindallı modelleri eski tarzda olan ve kına gecelerinde kullanılan modeller var. Bu kına gecelerinde kullanılan modeller artık değişik tarzda. Gittikçe güzelleşen hatta modernleşen bindallı modelleri birbirinden çeşitli renge ve desenlere sahip. 2021 bindallı modelleri de bunlardan biri. Birazdan size tek tek modelleri göstereceğim ve sizde ne kadar güzel olduğunu görüceksiniz. Eğer geleneklerimize çok bağlı iseniz ve eski bindallı modellerini daha çok beğeniyorsanız o zaman eski bindallı modelleri de hala giyilmekte merak etmeyin.

2021 Bindallı Modelleri

Prenses Tarzda Kabarık 2021 Bindallı Modelleri

Özellikle de prenses gelinliğin moda olduğu bu 2021 yılının kına gecelerinde de en çok tercih edilen model kabarık bindallı modeli. Özellikte beli ince ve boyu uzun olan gelin adaylarının tercih edeceği modellerden biridir. Özellikle vazo ya da kum saati vücut tipli olan gelin adayları kınalarında kabarık prenses tarzda, gelinliği için de prenses gelinlik modelini kullanmalıdır. Bu modelin en güzel modeli ise dantelli olanıdır. Dantelli ve kat kat olan kabarık bindallıyı tercih etmeliler. Bu modeli kullanırken çemberler kullanılır ve kalabalık yapılır. Burada önemli konu ise çok az çember daha çok kumaş olmalıdır. Özellikle de o katlar dantel ile yapılmalıdır.

2021 Bindallı Modelleri

Hint Tarzında Bindallı Modelleri

Hint tarzdaki kıyafet modellerini hepimiz eminim biliyorsunuzdur. Bu hint tarzdaki kıyafet modelleri özellikle bindallı tarzda kullanmak daha uygun olacaktır. Özellikle eğer bu güzel modeli kullanmak istiyorsanız ilgini çekiyorsa o zaman bu modeli tercih etmelisiniz. Özellikle de 2021 yılında Hint tasarımlı kınalar moda iken bu fırsatı kaçırmamanız gerekir. Birbirinden sevimli, süslü ve rengarenk tarzda bindallı modeli arıyorsanız o zaman bu Hint tarzında ki bindallıyı denemelisiniz. Gösterişli olması sayesinde de abartıyı seven gelin adayları için bu modellerden fazla gösteriş bulamayacağınızı bilmenizi isterim. Özellikle de ince belli olan ya da vücuduna güven gelin adayları bu bindallı modelini kaçırmamalı. Değişik tarzda ve değişik temada olan kına ile tüm herkesten farklı olacak ve herkes sizi çok beğenecektir.

2021 Bindallı Modelleri

Dantel Detaya Sahip 2021 Bindallı Modelleri

2021 bindallı modellerinde en çok konuşan şey kesinlikle gösteriş. Bu gösterişi abartıya kaçırmak isterseniz o zaman hint tarzında bindallı eğer gelenekten çok uzak olmak istemiyorsanız prenses tarzda bindallı eğer tam ortalarda bir yerde olmak istiyorsanız dantel detaylı bindallıyı denemelisiniz. Bu bindallı modelleri sizi çok şık gösterecek ve zarif görünmenizi sağlayacak. Birbirinden şık modelleri ile de eminim çok seveceğiniz modeli bulacaksınız. Ayrıca bilirsiniz ki dantel zarif elbiselerin olmazsa olmazıdır. Dantel detayı ile bir kıyafeti zarif yapmak çok basit. Dediğimiz gibi tam orta tarzda olan bu dantel detayına sahip bindallı hem çok zarif hem de klasik bindallıya hareket katmış. Özellikle de bindallı modelini daha da süslemek isterseniz eğer o zaman bindallınıza uyan kemer takmak elbiseyi daha da güzelleştirecek. Burada dikkat etmeniz gereken kına gecenizin ile giyeceğiniz bindallının modeli uyumlu olmalıdır. Hatta dilerseniz birbirinden farklı bindallıları kına gecesinde çeşitli dakikalarda giyebilirsiniz.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Vakko Gelinlik Modelleri başlıklı konuda; 2020 Gelinlik Modelleri, 2020 Vakko Gelinlik Modelleri ve Gelinlik modelleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof