Aktif Moda

Çukur 19. Bölüm Kıyafetleri

08.03.2018
793
Çukur 19. Bölüm Kıyafetleri

Çukur 19. Bölüm Kıyafetleri

Baş rollerinde Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Ercan Kesal gibi ünlü isimlerin yer aldığı Çukur her hafta pazartesi günü yayınlanan bölümlerinde beğenilerek izleniyor. Her bölüm çok beğenildiği gibi dikkatle de inceleniyor. Çukur 19. Bölüm kıyafetleri de yine çok beğenildi ve izleyiciler tarafından çok merak edildi.

Çukur 19. Bölüm Kıyafetleri nereden ve hangi markalardan bunlar izleyicilerin en çok merak ettiği konular içinde yer alıyor. İzleyiciler karakterlerin kıyafetlerini ve tarzlarını çok merak ediyor. Çukur’un 19. Bölümünde Emrah’ın deri ceketi Derimod’da. Zaten markanın sitesine girdiğiniz zaman benzer modeli de bu modeli de bulabilmeniz mümkün. Vartolu ve Yamaç dizinin en sevilen ve aralarındaki ilişki en çekişmeli olan karakterler. Bu nedenle de her hafta en çok bu ikilinin kıyafetleri merak konusu. Ayrıca bölümün de heyecanlı gitmesi insanları daha da meraklandırıyor.

Çukur’un 19. Bölümünde Aras Bulut İynemli’nin can verdiği Yamaç’ın giydiği kaban Jack & Jones’tan. Deniz Sena kıyafetleri de oldukça merak edilenlerden. Yine Çukur’un on dokuzuncu bölümünde Deniz Sena’nın giydiği kaban Mudo markasına ait ve fiyatı 250 lira. Deniz Sena’nın kaban içine giydiği elbise Koton’dan. Diziye yeni katılan ve Emrah karakterine can veren Alperen Duymaz’ın on dokuzuncu bölümde üzerine giydiği deri ceket de yine Derimod’a ait parçalardan biri. Aras Bulut İynemli’nin yani Yamaç’ın kot pantolonu ise bu bölüm Mavi’den. Yine Vartolu’nun (Erkan Kolçak Köstendil) pantolonu Jack & Jones ve 120 lira. On dokuzuncu bölümde Sultan’ın giydiği gri kaban ise Boyner’den. Bu markaların sitesinden de kıyafetlere bakabileceğinizi ve farklı model – renkleri de görebileceğinizi hatırlatalım. Deniz Sena ve Sultan’ın kıyafetleri bayanlar tarafından çok beğeniliyor ve çok şık bulunuyor. Bu nedenle onların kıyafetlerini daha çok ön planda tutmaya çalışıyoruz. Genelde sponsorlar markalar aynı oluyor. Her bölümde hemen hemen her kostüm belli markalar dışına çıkmıyor. Bu nedenle sizler de bu markaların sitelerini kontrol ettiğinizde bölümdeki kıyafetlere ve hatta farklı modellerine de rastlayabilmeniz olası bir durum.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Jet Sosyete 3. Bölüm Kıyafetleri başlıklı konuda; Jet Sosyete 3. Bölüm, Jet Sosyete 3. Bölüm Kıyafetleri ve Jet Sosyete Kombinleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof