Aktif Moda

Açık Kumral Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

Açık Kumral Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

Açık ve ışıltılı renkler her kadının sevdasıdır. Özellikle de esmerlerin platonik aşkı diyebiliriz. Saçımızın açık tonlarda aydınlık renklerde olması iyi güzel ama doğallık sevdamız bizi açık tonlardan uzak tutuyor diyebiliriz. Eğer sizde doğal tonlarda bir saç rengi arıyorsanız ama ışıltılı aydınlık bir renk istiyorsanız saçınızı açık kumrala boyayabilirsiniz. Özellikle de birbirinden farklı tonlarıyla her ten rengine sahip insanları mutlu ediyor. Bu muhteşem saça ulaşmak için açık kumral saç rengi nasıl elde edilir bunun cevabını bilmeliyiz.

Açık Kumral Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

Açık kumral saç rengi çoğu kadının hayali ve bu kadınlar açık kumral saç rengi nasıl elde edilir sorusunun cevabını bilmek istediği adıma gelmek istiyorlar. Bizde size nasıl yapıldığını anlatmadan önce güzelce bir açık kumral saç renginin nasıl bir renk olduğunu anlatayım. Özellikle son moda listesinin başında gelen bu sarı saça oldukça yakın olan açık kumral saç rengi koyu sarı olarak adlandırılabilir. Çok kibar ve sade bir görünümü vardır. Canlı görünümü kırıkları belli etmeme gibi işinize oldukça yarayan birkaç özelliği vardır.

Açık Kumral Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

Açık Kumral Saç Rengi Nasıl Elde Edilir? Boyama Sırasında Nelere Dikkat Edilmelidir

Eğer saçınızı açık kumral saç rengine boyatmaya karar verdiyseniz açık kumral saç rengi nasıl elde edilir sorusunun cevabına hızlıca geçelim. Tabii öncende bilmeniz gereken olmazsa olmaz konular vardır. Mesela eğer saçınız koyu bir ton ise bu açık kumral saç rengi ne yazık ki sizin saçınızı tutmayacaktır. Çünkü deminde dediğimiz gibi açık kumral saç rengi sarının bir tık koyusudur. Eğer saçınız siyah gibi, koyu kahverengi gibi renklerde ise direkt olarak geçiş yapamazsınız. Ya yavaştan adım adım açık renklere boyarsınız ya da direkt olarak saçınızı açtırabilirsiniz. Her iki durumda saçınızın yanma ihtimalinin fazla olduğundan kesinlikle saçınızın işlemini kuaföre yaptırmalısınız.

Açık Kumral Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

Eğer saçınızı açtıysanız ya da zaten açık tona sahip ise o zaman sıradaki adıma geçebilirsiniz. Satın aldığınız açık kumral saç boyasının kutusu içerisinde çıkan kullanma talimatına göre adım adım olarak saçınızı boyayın. Eğer daha dumansı ve daha canlı görünüm bir saç rengi istiyorsanız eğer kesinlikle kuaförde yapmalısınız. Eğer evde boyamaya kararlıysanız en az bir iki kere saçınızı boyamış olmalısınız. Böylelikle saçınızı açık kumral saç rengine daha güzel boyayabilirsiniz. Eminim sizlerde çok beğeneceksiniz.

Saçınızı boyadıktan sonra daha canlı ve kalıcı bir görünüm istiyorsanız eğer boyama işleminden sonra en az 1 – 2 hafta saçınızı şampuan ile yıkamamalısınız. Şampuanın kimyasal yapısı saçınızdaki tüm boyayı akıtacaktır. Saçınızı boyadıktan sonra boyalı saçlar için şampuan kullanabilirsiniz. Bu saçınızın daha yavaş akmasını sağlayıp daha kalıcı bir görünüm elde edecektir. Ayrıca daha bakımlı görünmesini isterseniz saçınıza çeşitli yağar uygulayarak bakım yapabilirsiniz. Saçlarınız hem yıpranmaz hem de daha canlı bir görünüme kavuşur.

Açık Kumral Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

Açık Kumral Saç Renkleri Kimlere Yakışır?

Açık kumral saç rengi sarının bir iki tık koyusu olduğu için her saç tonuna cuk diye oturmuyor ne yazık ki. Ama çeşitli tonları sayesinde her ten rengine sahip insanların açık kumral saç rengi gibi güzel saçlar elde edebileceğini biliyoruz. Açık kumral saç rengi en çok buğday tenlilere daha sonrasında da beyaz tenlilere yakışıyor. Özellikle buğday tenlilerin sıcak bir görünümü onları hem havalı hem de samimi bir görünüme kavuşturuyor. Eğer buğday tenli iseniz küllü açık kumral deneyerek kendinize bambaşka bir hava verebilirsiniz. Eminim bu saç tonları size çok yakışacaktır.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Fındık Kabuğu Saç Renkleri başlıklı konuda; Fındık Kabuğu Saç Rengi, Fındık Kabuğu Saç Rengi Bakımı ve Fındık Kabuğu Saç Rengi Kimlere Yakışır hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof