Aktif Moda

Amerikan Tıraşı Nasıldır?

21.11.2020
13
Amerikan Tıraşı Nasıldır?

Amerikan tıraşı son yıllarda erkekler tarafından en sık tercih edilen saç modellerindendir. Erkek çocuklarının da çok sık tercih ettiği model olan amerikan tıraşı nasıldır derseniz havalı bir kısa saç modelidir. Tarihi aslında çok eskiye dayanan bu saç modeli en çok 2. Dünya Savaşında kullanılmıştır. Daha sonra ise 2000’li yılların başında futbolcular ve diğer sporcular tarafından da çok sık tercih edilince ünlü oyuncuların da sayesinde ardı arkası kesilmeyen bir moda furyası haline dönüşmüştür. Amerikan tıraşında saçın üst kısımları uzun alt kısımları üst kısımlara göre daha kısa olarak şekillenir.

Amerikan Tıraşı Nasıldır?

Karizmatik Amerikan Tıraşı Nasıldır?

Eğer saçlarınız orta uzunluktaysa ve yeni bir saç modeli yapmak istiyorsanız amerikan tıraşını tercih edebilirsiniz. Amerikan tıraşı nasıldır diyorsanız tüm dünyada ve ülkemizde en popüler erkek saç modellerinden biri olan amerikan tıraşını tercih etmek için daha fazla zaman kaybetmemelisiniz. Eğer erkek çocuğunuz varsa ve hangi modeli yaptırmak istediğini bilmiyorsa amerikan tıraşını mutlaka denemelisiniz. Bu model sadece ülkemizde değil tüm dünyada çok popüler olan ve erkeklerin çok karizmatik görünmesini sağlayan modellerden biridir. Karizmatik modeli de oldukça popülerdir.

 

Kıvırcık Amerikan Tıraşı

Kıvırcık saçlara sahipseniz ve hangi modeli yapacağınızı bilmiyorsanız amerikan tıraşını mutlaka denemelisiniz. Kıvırcık erkeklere çok yakışan bir model olan amerikan tıraşı sizi çok yakışıklı gösterecektir. Eğer eski saç modelinizden sıkıldıysanız ve bir yenilik yapmak istiyorsanız saçlarınızı amerikan tıraşı yaptırmak için daha fazla beklememelisiniz. Üst kısımlarınız daha uzun ve yanlar çok kısa olacak şekilde yapılan amerikan tıraşı sizin tarzınızı harika bir şekilde yansıtacağından emin olabilirsiniz. Amerikan tıraşı kıvırcık erkekler tarafından da oldukça tercih edilen bir modeldir.

Amerikan Tıraşı Nasıldır?

Arkaya Doğru Amerikan Tıraşı Nasıldır?

Amerikan tıraşının pek çok farklı seçeneği vardır. Bunlardan biri de arkaya doğru atılan saçlar içindir. Eğer saçlarınızı uzun seviyorsanız ve arkaya doğru atmaktan hoşlanıyorsanız bu amerikan tıraşı yaptırmanız için bir engel değildir. Arkaya doğru atılan saçlar için amerikan tıraşı nasıldır diyorsanız eğer şunu söylemekte fayda var saçlarını arkaya atarak kullanan insanlar arasında da bu model oldukça popülerdir. Eğer siz de saçlarınızda değişiklik yaptırmak istiyorsanız mutlaka amerikan tıraşını düşünmelisiniz. Erkek çocuğunuz varsa ve kafası karışıksa bu modeli göz önünde bulundurmalısınız.

Amerikan Tıraşı Nasıldır?

Amerikan Tıraşı Furyası

Amerikan tıraşı yazının başında da söylediğimiz gibi 2. Dünya Savaşı ile birlikte başlayan ve bir daha ardı arkası kesilmeyen bir saç modelidir. Bu modelde üstler uzun ve yanlar çok kısa olacak şekilde tasarlanmıştır. 2. Dünya Savaşı ile birlikte tüm dünya amerikan tıraşını çok beğenir ve yaptırmaya başlar. Ülkemizde de daha sonra 2000’li yılların başlarında futbolcular tarafından yaptırılmaya başlanır. Futbolcuların ardından da dizi oyuncuları, şarkıcılar ve çoğu ünlü gelince amerikan tıraşı furyasının ardı arkası kesilmez. Ülkedeki çoğu erkek bir dönem bu saç modelini yaptırmıştır.

Amerikan Tıraşı Nasıldır?

Ülkemizde Amerikan Tıraşı Nasıldır?

Ülkemizde çok sevilen ve çok tercih edilen bir model olan amerikan tıraşını yaptırmadan önce insanların aklına amerikan tıraşı nasıldır sorusu geliyor. Eğer bu soru sizin de kafanızda varsa doğru yerdesiniz. Bu yazımızda sizler için 2. Dünya Savaşına kadar dayanan bir saç modeli olan amerikan tıraşı hakkında tüm bilgileri vermeye çalıştık. Eğer siz de saç modelinizi değiştirmek istiyorsanız ve yeni bir saç modeli yaptırmak istiyorsanız amerikan tıraşı tam da size göre olabilir. Eğer küçük çocuğunuz varsa ve hangi modeli yaptıracağını bilmiyorsa amerikan tıraşını deneyebilirsiniz.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz En Tarz Gri Saç Renkleri başlıklı konuda; 2021 Gri Saç Renkleri, En Tarz Gri Saç Renkleri ve Gri Saç Renkleri hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof