Aktif Moda

Amigurumi Ayçiçek İğnelik Yapımı

Amigurumi Ayçiçek İğnelik Yapımı

Amigurumi yapımı pandemi döneminde sevdiklerinizle birlikte edinebileceğiniz ve keyifli vakitler geçirebileceğiniz bir örgü sanatıdır. İsterseniz sevdiklerinize hediye olarak verebilirsiniz isterseniz de yazının devamında da anlatacağımız gibi satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Amigurumi Ayçiçek iğnelik yapımı da eğer ki yeni başlıyorsanız ve örgü işleriyle tecrübeniz yoksa bu tarif tam da size göre olabilir. Hem yapımı zor değildir hem de kısa sürede biter. Bir iğnelik ihtiyacınız varsa ya da eşinizin, dostunuzun ihtiyacı var ise onlar için iğnelik hediyesi yapabilirsiniz.

İğnelik, iğnelerin kaybolmaması için harika bir çözüm olabilir. Yeni başlıyorsanız ve iğneleri kaybedeceğinizi düşünüyorsanız böyle bir amigurumi yaparak iğnelerinizi saklayabilirsiniz. Amigurumi yapmak ilk başlarda size zor gelebilir ancak zaman geçtikçe pratik yaptıkça amigurumi yapmayı gerçek manada öğrenince bunun keyfine varacaksınız. Zamanın nasıl geçtiğini dahi anlamayacaksınız ve çok keyif alacaksınız. Amigurumiye başlayan ve çabuk bırakan insanların en büyük hatası ise zor modeller seçerek başlamalarıdır. Ayçiçek iğnelik yapımı tam da yeni başlayanlar için ideal bir modeldir.

Amigurumi Ayçiçek İğnelik Yapımı

Amigurumi Ayçiçek İğnelik Yapımı Malzemeleri

Amiguruminin ülkemizde ve dünyada bu kadar popüler olmasının ve hemen hemen herkes tarafından bilinmesinin sebeplerinden birisi de belki de en önemlisi malzemelerin büyük bir kısmının evinizde de olmasıdır. Amigurumi Ayçiçek iğnelik yapımı için ihtiyacınız olan malzemelerin büyük çoğunluğu evinizde de olsa en önemli malzeme olan ip dışarıdan ya da internet üzerinden alınması gereken bir şeydir. Amigurumi tam bir bütçe dostu hobidir. Çocuğunuz pandemi döneminde sizden oyuncak istiyorsa ve siz de pahalı oyuncaklara para vermek istemiyorsanız ancak çocuğunuzu da üzmek istemiyorsanız amigurumi yapmaya başlayabilirsiniz.

Amigurumi yaparak çocuğunuzun dışarıdan istediği oyuncağın çeyreği fiyatına belki de amiguruminizi yapabilirsiniz. Hem sizin için eğlenceli bir uğraş olacaktır hem de çocuğunuz için mutlu olacağı bir hediye olacaktır. Amiguruminin bu kadar çok tutulmasının sebebi de zaten maliyetinin çok düşük olmasıdır. Maliyetinin düşüklüğü sebebiyle en bütçe dostu hobi amigurumi denilebilir. Eğer siz de pandemi sürecinde boş vaktiniz varsa ve kendinize gün içerisinde zaman geçirmek için bir uğraş arıyorsanız amigurumi yaparak boş vakitlerinizi değerlendirebilirsiniz.

Amigurumi Ayçiçek İğnelik Yapımı

Amigurumi Yaparak Para Kazanmak

Amigurumiyi sadece boş vakitlerinizi değerlendirmek; çocuğunuza, sevdiklerinize mutlu olacakları hediyeler üretmek için değil isterseniz ek gelir kapısı olarak da dönüştürebilirsiniz. Amigurumi yaparak para kazanmak istiyorsanız eğer amigurumi işinde çok iyi olmalısınız. Kendinizi çok fazla geliştirmelisiniz ve yeniliklere her zaman açık olmalısınız. Daha önce yapılmamışı yapmalısınız ve ortaya koyduğunuz şey herkesin dikkatini çekmeli. Orijinal olmalısınız, kendi tarzınızı yaratmalısınız ve bunları yaptıktan sonra amigurumi yaparak para kazanmaya başlamak için önemli adımı atabilirsiniz.

Bunların hepsi tamamsa eğer sırada bir sosyal medya hesabı açmak kalıyor. Sosyal medya hesabını açma sebebiniz amigurumilerinizi müşterilerle buluşturmaktır. İlgi çekici, daha önce yapılmamış olan fikirleri bularak bunların amigurumilerini yapmalısınız. Daha sonra ise sosyal medya hesabınızda paylaşarak insanların beğenisine sunmalısınız. Ne kadar çok amigurumi o kadar çok takipçi demek. Takipçiniz çok olursa eğer amigurumi satma ihtimaliniz de çok olur. Bu yüzden işinizi severek yapmalısınız ki insanlar sizden ve amigurumilerinizden güzel elektrik alabilsinler.

Amigurumi yapmadan önce eksik malzemelerinizi dışarıdan ya da internet üzerinden alırken dikkat etmeniz gereken çok önemli bir konu vardır. Amigurumi Ayçiçek iğnelik yapımı ve diğer amigurumiler için de en önemli malzeme tabi ki iptir. İp seçimine çok dikkat etmelisiniz. Kanserojen madde içermeyen, boyasını atmayan kaliteli markaları tercih etmelisiniz.  Aksi takdirde sevdiklerinizin sağlığını tehlikeye atmış olabilirsiniz.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Amigurumi Aşçı Yapımı başlıklı konuda; Amigurumi Aşçı, Amigurumi Aşçı Tarifi ve Amigurumi Aşçı Yapımı hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof