Aktif Moda

Amigurumi Ayıcık Yapımı

Amigurumi Ayıcık Yapımı

Ayıcık küçük çocukların en sevdiği oyuncaklardan birisidir. Çok tatlı bulurlar ve oyuncaklarını çok severler. Eğer sizin de çocuğunuz ayıcık oyuncaklarını seviyorsa amigurumi ayıcık yapımı yazısı tam da size göre. Eğer evde sıkılıyorsanız, yapacak bir hobi arıyorsanız ancak bulamıyorsanız amigurumi sizin için ideal bir hobi olabilir. Daha önceden örgü işleriyle tecrübeniz varsa çok çabuk kavrayabileceğiniz bu örgü sanatı amigurumi, eğer hiç bilmiyorsanız da birkaç günlük pratikle amigurumiyi yavaş yavaş öğrenmeye başlayabilirsiniz.

Amigurumi Ayıcık Yapımı

Amigurumi yapmak sizi hem rahatlatacaktır hem de günün stresinden uzaklaştıracaktır. Bu sayede sizin için çok faydalı bir hobidir. Sonunda ise ortaya çıkan ürünü hediye edeceğiniz kişinin mutluluğu sayesinde ödülünüzü de alabilirsiniz. Amigurumiye yeni başlıyorsanız eğer çok zor ve uzun sürede bitmeyen modeller yerine kolay ve kısa sürede bitebilecek modeller tercih etmelisiniz. Bunun sebebi ise kolay ve kısa sürede bitebilecek olan modelleri bitirip ortaya çıkan şeyi görünce amigurumi yapma isteğiniz artacak. Eğer zor bir model seçerek başlarsanız ise pes edip bırakma ihtimaliniz artacak.

Amigurumi Ayıcık Yapımı

Amigurumi Ayıcık Yapımı Maliyeti

Amiguruminin tüm dünyada ve ülkemizde de bu kadar popüler olmasının sebeplerinden en büyüğü maliyetinin çok düşük olmasıdır. Dışarıdan almak istediğiniz herhangi bir oyuncağın bile çeyreği fiyata malzemelerini alabilirsiniz. Çünkü amigurumi yapmak içini ihtiyacınız olan malzemelerin büyük çoğunluğu zaten evinizde mevcut olacaktır. Dışarıdan almanız gereken çok az malzeme vardır ve bunlar da çok düşük bir maliyetle alınabilir. Bu yüzden amigurumi tüm dünyada ve ülkemizde bu kadar popüler hale gelmiştir.

Amigurumi Ayıcık Yapımı

Amigurumi Yaparak Para Kazanmak

Amigurumi sadece sevdiklerinize hediyeler verebileceğiniz, zihninizi boşaltmak için yapabileceğiniz bir hobi olmaktan ziyade eğer siz isterseniz ve kendinizi bu yönde geliştirmeye başlarsanız para da kazanabileceğiniz bir iş haline gelebilir. Ek gelir kapısı yaratarak kendinizi geliştirdiğiniz müddetçe para kazanmak mümkün. Kendinizi geliştirmek için ise sitemizdeki yazıları okuyarak, internet üzerindeki sayısız Türkçe ve yabancı dildeki kaynakları izleyip okuyarak kendinizi geliştirebilirsiniz. Kendinizi iyice geliştirdikten sonra, orijinal ve insanların ilgisini çeken şeyler yapmaya başladıkça para kazanmak için adım atabilirsiniz.

Amigurumi Ayıcık Yapımı

İnsanların ilgisini çeken ürünler ortaya koymaya başladığınızda amigurumilerinizi paylaşmak için ve amigurumilerle müşteriler arasında bir köprü kurmak için bir sosyal medya hesabı açmalısınız. Bu hesap satış odaklı olacağı için yalnızca dikkat çekici, orijinal ve daha önce kimsenin yapmadığı amigurumileri paylaşmalısınız. Ne kadar çok amigurumi o kadar çok takipçi. Ürün çeşitliliğiniz ne kadar çok olursa o kadar insan sizi takip eder. Takipçinizi arttırmak için pek çok şey deneyebilirsiniz unutmayın ki her takipçi potansiyel bir müşteridir.

Amigurumi Ayıcık Yapımı

Amigurumi Ayıcık Yapımı Öneriler

Amigurumiyi sadece tarifte yazdığı şekilde yapmak zorunda değilsiniz. İsterseniz tamamen farklı bir şekilde de yapabilirsiniz. Hayal gücünüzle el becerinizi birleştirirseniz ortaya harika sonuçlar çıkabilir. Dilerseniz amigurumi ayıcık yapımı için birkaç örnek verelim. Amiguruminizi olması gerekenden çok daha büyük yaparak ve yalnızca kafasını yaparak kocaman bir ayıcık yastık yapabilirsiniz. Ya da amiguruminizi olması gereken boyutlarından çok daha küçük yaparak küçücük ve çok tatlı bir ayıcık anahtarlık yapabilirsiniz. Bu yaptıklarınızı eşinize dostunuza, sevdiklerinize hediye ederek onları mutlu edebilirsiniz.

Amigurumi yaparken dikkat etmeniz gereken bazı konular da vardır. En önemlisi ve dikkat edilmesi gerekeni amigurumiye başlamadan öncedir. Amigurumi ayıcık yapımı için işe başlamadan önce malzemelerinizi alırken ip seçimine çok dikkat etmelisiniz. İpiniz kanserojen madde içermemeli, boyasını atmamalı ve kaliteli bir markadan olmalı aksi takdirde sevdiklerinizin sağlığını tehlikeye atmanız kaçınılmaz olabilir.

Dilerseniz bu kategoride sizin için yayınlamış olduğumuz Amigurumi Pasta Yapımı başlıklı konuda; Amigurumi Frambuazlı Pasta Tarifi, Amigurumi Frambuazlı Pasta Yapımı ve Amigurumi Pasta Tarifi hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgileri inceleyebilir, ayrıca görüş ve önerilerinizi konu altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz... Sizin öneri ve görüşleriniz bizim için çok değerli!

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Logozof