Aktif Moda

Amigurumi Ayıcık Yastığı Yapımı

Amigurumi Ayıcık Yastığı Yapımı

Amigurumi tüm dünyada ve ülkemizde son yıllarda oldukça popüler hale gelen bir örgü sanatıdır. Kendine has teknikleri olan bu örgü sanatını yapmak çok eğlencelidir. Eğer daha önceden amigurumi yapmadıysanız yeni başlıyorsanız amigurumi ayıcık yastığı yapımı sizin için güzel bir başlangıç modeli olabilir. Amigurumi, sevdiklerinize harika hediyeler vermenizin yanı sıra bu hediyeleri yaparken çok keyifli zaman geçirmenizi sağlar. Geçirdiğiniz bu keyifli zamanın yanı sıra amigurumiyi yaptıktan sonra sevdiklerinizin yüzünde göreceğiniz o mutluluk motivasyonunuzu iyice arttıracaktır.

Amigurumi Ayicik Buyuk Yastik Yapimi - Amigurumi Ayıcık Yastığı Yapımı

Ayıcık küçük çocukların en sevdiği ve şirin bulduğu hayvanlardan biridir. Bu yüzden amigurumi ayıcık yastığı yapımı küçük çocuklar tarafından çok sevilecektir. Eğer amigurumiye yeni başladıysanız ayıcık yastığı çok fazla detay içermediği için çok zorlanmayacağınız bir model olacaktır. Başlangıç için ideal bir model olan ayıcık yastığı modeli çocuklarınız için harika bir hediye olabilir ve onları çok mutlu edebilir. Çocuklarınızın, sevdiklerinizin mutluluğuyla sizler de çok mutlu olacaksınız ve daha fazla amigurumi yapmak isteyeceksiniz.

Amigurumi Ayicik Yastigi Yapimi - Amigurumi Ayıcık Yastığı Yapımı

Amigurumi Ayıcık Yastığı Yapımı Maliyeti

Amigurumi yapımı diğer hobilerin yanı sıra çok düşük maliyetlidir. Bunun başlıca sebebi de amigurumiyi yaparken kullanmanız gereken malzemelerin büyük çoğunluğunun evinizde bulunabilen malzemelerden olmasıdır. Eğer ki bu pandemi sürecinde çocuğunuz sizden pahalı oyuncaklar istiyorsa siz de hem onu kırmayıp hem de oyuncak için çok para harcamak istemiyorsanız amigurumi ile bu işi halledebilirsiniz. Amigurumi yapımı sayesinde çocuğunuzun istediği şeyi yapabilir ve maliyeti de normal bir oyuncak fiyatının çeyreğine düşürerek tasarruf edebilirsiniz.

Amigurumi Sevimli Ayicik Yastik Yapimi - Amigurumi Ayıcık Yastığı Yapımı

Amigurumi Ayıcık Yastığı Yapımı

Amigurumi Ayıcık Yastığı Yapımı İp Seçimi

Amigurumi yapımına geçmeden önce dikkat etmeniz gereken çok önemli bir nokta vardır. Bu da amigurumi yapımı için malzeme aldığınız esnadadır. İp, amiguruminin en önemli malzemesidir. İp seçimi çok dikkat edilmesi gereken bir konudur. İp titizlikle seçilmesi gereken bir malzemedir. Her ip alınmamalıdır çünkü ucuz olan çoğu marka ipler kanserojen madde içerebilen ve boyasını atan iplerdendir. Kaliteli ve bilindik markaları seçmek çok önemli. Aksi halde ucuz ve kalitesiz ip seçimi yaparak sevdiklerinizin sağlığını istemeden de olsa tehlikeye atmış olabilirsiniz.

Amigurumi Sevimli Yatik - Amigurumi Ayıcık Yastığı Yapımı

Amigurumi sizin için keyifli, hoş vakit geçirmenizi sağlayan bir hobi ve sevdiklerinizi mutlu edecek hediyeler yapmanızı sağlayan bir uğraş olmaktan ziyade eğer isterseniz yaptıkça para kazanmanızı sağlayan bir geçim kaynağı ya da ek gelir kapısı da olabilir. Unutmayın ki amigurumi yaparak cep harçlığını çıkaran öğrenciler olduğu gibi amigurumi yapımı sayesinde tüm geçimlerini sağlayan insanlar da vardır. Bu biraz da size bağlıdır kendinizi geliştirmenize ve yeni teknikler ortaya koyabilmenize bağlıdır. Eğer çok sık pratik yaparsanız kendinizi geliştirebilirsiniz.

Amigurumi Yastik Yapimi - Amigurumi Ayıcık Yastığı Yapımı

Amigurumi Ayıcık Yastığı Yapımı

Kendinizi yeteri kadar geliştirdikten sonra ise bir sosyal medya hesabı açmak, amigurumi yaparak para kazanmaya başlamanın ilk adımıdır. Sosyal medya hesabınız ismiyle, tasarımıyla dikkat çekici olmalıdır. Bu hesaba insanların dikkatini çekeceğini düşündüğünüz amigurumilerinizi yükleyerek işe başlayabilirsiniz. Unutmayın ki ne kadar çok orijinal olursanız, yapılmayanı yaparsanız o kadar çok başarılı olursunuz. Ne kadar çok amigurumi yapıp paylaşırsanız o kadar çok takipçiniz artar ve müşteri bulma ihtimaliniz de doğru orantılı olarak yükselir.

Renkli Amigurumi Ayicik Yapimi - Amigurumi Ayıcık Yastığı Yapımı

Amigurumi Ayıcık Yastığı Yapımı

Amigurumide Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yukarıda da söylediğimiz gibi amigurumi ayıcık yastığı yapımı öncesi malzemelerinizi alırken dikkat etmeniz gereken çok önemli bir konu vardır. İp seçimi çok dikkat edilmesi gereken ve titizlikle yapılması gereken bir konudur. Aradaki fiyat farkına bakmaksızın kaliteli olan marka tercih edilmeli ve hem daha canlı renklerle amigurumi yapılmalı hem de sevdiklerinizin, müşterilerinizin sağlığı tehdit altına sokulmamalıdır.

BİR YORUM YAZIN

Güvenlik Aşaması *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2013 - 2022 Türkiye'nin en aktif Kadın sitesi ile her zaman trend olun.